EURO: Walia – Dania (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek EURO piłkarze Walii zagrają z reprezentacją Danii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP 2 oraz TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

Barcelona - Granada typy bukmacherskie (29 kwietnia, czwartek)
EURO: Walia – Dania

EURO: Walia – Dania

Walia w rankingu FIFA zajmuje osiemnaste miejsce. Walijczycy nie w fazie grupowej grali całkiem nieźle. W pierwszym meczu mimo nie najlepszej gry osiągnęli remis ze Szwajcarią 1:1.

W drugim starciu Walijczycy zagrali bardzo dobrze, rewelacyjnie grał Bale. Walia pokonała w bardzo dobrym stylu Turcję 2:0. W ostatnim meczu przegrali z reprezentacją Włoch 0:1.

Dania ma bardzo dobrą drużynę, która w rankingu FIFA zajmują dwunaste miejsce. W pierwszym meczu, mimo ogromnej przewagi i dwudziestu trzech strzałach na bramkę Finów przegrała 0:1.

eWinner kod promocyjny
eWinner kod promocyjny

W drugim meczu pozytywnie zaskoczyli. Po dobrej grze Dania przegrała ostatecznie z Belgią 1:2, ale pozostawiła po sobie dobre wrażenie. W ostatnim meczu Dania rozbiła Rosję 4:1 i awansował z drugiego miejsca.

Dania jest faworytem bukmacherów, ale ja gram tutaj na małą liczbę goli. Obie reprezentacje grają na tym turnieju dobrze w obronie. Nie spodziewam się dominacji Danii w tym meczu i raczej gradu goli w tym pojedynku nie zobaczymy.

MeczTypKursBukmacher
Walia – Dania-2,51,55Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

EURO: Walia – Dania (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie