EURO: Węgry – Francja (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek EURO piłkarze Węgier zagrają z reprezentacją Francji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP 1. Zapraszamy na analizę!

Węgry - Portugalia (Euro 2020) typy bukmacherskie - 15 czerwca
EURO: Węgry – Francja

EURO: Węgry – Francja

Francja zajmuje drugie miejsce w rankingu FIFA. Mistrzowie Świata są głównym faworytem do wygrania całego turnieju. Są niepokonani od ośmiu meczów, z czego siedem wygrali w tym pierwszy mecz podczas Euro.

Francja strzeliła Niemcom gola po samobójczym golu Matsa Hummelsa. Francuzi nie narzucili w tym meczu szaleńczego tempa, ale i tak byli zdecydowanie lepsi od rywala. Nie pozwalali Niecom praktycznie na nic.

Węgry wydaje się chłopcem do bicia w tej grupie. Zajmują czterdzieste miejsc w rankingu FIFA i dojdzie do olbrzymiej niespodzianki, jeśli wyjdą z tej grupy. Mistrzostwa Europy zaczęli od porażki.

Węgrzy pokazali serducho i do 84 minuty remisowali z Portugalią. Ostatecznie przegrali z mistrzami Europy 0:3. Pozostawili po sobie dobre wrażenie, że szczerze mówiąc, nie było tam wiele piłki nożnej.

Francuzi całkowicie kontrolowali i potwierdzili tylko, że są zdecydowanym faworytem do wygrania tego turnieju. W kolejnym meczu zagrają przeciwko najsłabszej reprezentacji. Węgrzy zagrali nieźle, że nie mogą równać się z Francją.

MeczTypKursBukmacher
Węgry – Francja21,32Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie