Falubaz jedzie po zwycięstwo do Niemiec.

Dzisiaj w Niemieckim Landshut  gospodarze będą podejmować jednego z faworytów do awansu Falubaz Zielona Góra. Stawiam w tym pojedynku na gości @1,50 STS. Spotkanie odbędzie się o godzinie 16:30.

żużel typy dnia

Ekipę Sławka Kryjoma czeka kolejna trudna przeprawa. Nadal pojadą bez jednego z liderów Martina Smolinskiego, widać było w spotkaniu z Rybnikiem na wyjedzie jak ważne to ogniwo zespołu. Niemiecka ekipa nie ma łatwego życia już w pierwszej kolejce mierzyli się z inną bardzo mocną ekipą Polonią Bydgoszcz wygrali to spotkanie ale wtedy jechali ze Smolińskim, dziś czeka ich myślę trudniejsze zadanie.

Falubaz jedzie po zwycięstwo do Niemiec, już w pierwszej kolejce zaliczyli wpadkę sensacyjnie remisując ze Startem Gniezno. Jeżeli zawodnicy Falubazu szybko odczytają tor to może to być spotkanie jednostronne. Liderami w zespole gości powinni być Buczkowski i przede wszystkim Fricke uczestnik cyklu GP w każdym spotkaniu powinien zdobywać dwucyfrowe wyniki. W ekipie Falubazu są dwie zagadki, Kvech i Protasiewicz. Szczególnie kapitan Falubazu początku sezonu nie może zaliczyć do udanych. To w sumie przez Niego Falubaz nie wygrał ze Startem. Jesśli ponownie zawiedzie może być nawet odsunięty ze składu bo w obwodzie jest jeszcze Mateusz Tonder. Jednak myślę że protas wyciagnął wnioski i dziś będzie solidnie punktować. Typuję 40-50

Typy:

Falubaz @1,50 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Falubaz jedzie po zwycięstwo do Niemiec. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie