Falubaz – Motor( typy)

Dzisiaj od 20:30 odbędzie się interesujące spotkania pomiędzy Falubazem Zielona Góra a Motorem Lublin.Ciężko wskazać faworyta, dlatego typuję w tym spotkaniu over 6,5 Jarosława Hampela po kursie 1,57 z STS. Transmisja w eleven.

żużel typy bukmacherskie

Jedni i drudzy już w ttym roku wygrywali i przegrywali. Falubaz pewnie pokonał u siebie GKM z kolei w dwóch przegranych, wyjazdowych spotkaniach zaprezentował się dość przyzwoicie. Szczególnie w Częstochowie dużo by nie brakowało i by wygrali.Głównie za sprawą super trio  Wygladają lepiej niż wielu zakładało. Swietnie prezentuje się Fricke  Dudek i Zagar. Natomiast juniorzy prezentują się tragicznie , tu dzisiaj widze pogrom gości, jeśli gospodarze chcą wygrać muszą fantastycznie pojechać seniorzy.

Motor słabo spisał się ze Stalą Gorzów. Warto jednak zaznaczyć, że popularne „Koziołki” nie mogły skorzystać w tym starciu z usług nowego nabytku Dominika Kubery, który jak dotąd jest chyba najlepszym zawodnikiem do lat 24. Jest niesamowity na starcie. Ogromna przewagą  Lublinian est formacja juniorska. Duet  Lampart – Cierniak jest w stanie sporo dołożyć do dorobku drużyny. Zwycięstwo w biegu młodzieżowym to obowiązek. Nawet 1-5. Czarnym Koniem zespołu z Lublina może być Jarosław Hampel na którego stawiam. Ten zwodnik 5 lat jezdził  z plastronem Myszki Miki , notował niesamowite wyniki  i dzisiaj liczę na Niego 7 pkt to malo na takiego zawodnika a pokazuję że jest w formie z początku roku.

Lublinianie przyjeżdzaja na trudny teren , jeśli chcą być w czworcę powinni to spotkanie wygrać a do tego potrzebny jest solidny wynik Michelsena Laguty Hampela i Kubery, Buczkowski jest bez formy ale na juniorach czy Pawliczaku powinien punkty przywiez typuję 43-47 po mega zaciętym meczu.

Typy

Hampel over 6,5 1,57 STS

Lublin +2,5 pkt @1,67 STS

Dudek over 10,5 pkt 1,57 STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie