Falubaz – Orzeł : Czy gospodarze odrobią straty ?

Dzisiaj w Zielonej Górze odbędzie się rewanżowe spotkanie w ćwierćinale pomiędzy Falubazem z Orłem Łódz. W pierwszym spotkaniu Łodzianie wygrali 50-40 co uznaje za sporą niespodziankę. Czy odrobi to Falubaz ? Nie wiem. Ja typuję w tym pojedynku Fricke over 9,5 @1,38 Betclic.

żużel typowanie dnia

Falubaz musi się wspiąc na wyżyny aby odrobić 10 punktową stratę, odpadniećie już na tej fazie rywalizacji byłoby sensacją. Co prawda w Łodzi Falubaz jechał bez Kvecha i Rempały. Kvech już wraca. Ale pozycja juniorska wygląda mizernie dlatego trzeba szukąc dobrych typów na seniorów i myślę że takim jest Frickę, gram obniżoną linie 9,5. Np w STS jest 11,5. 10 pkt Fricke to powinien zrobić w 4 startach na spokojnie. Kurs udealny do dubla. Cały sezon jest liderem ekipy Falubazu i wiadomo że po sezonie odejdzie do Grudziądza, jednak jego celem na teraz jest wprowadzić Falubaz do ekstraligi.

Najprawdopodobniej obie ekipy tak pojadą w pólfinale ponieważ jedna z drużyn zakwalifikuję się jako szczęśliwy przegrany. Landshut i Gdańsk raczej nie są wstanie zagrozić obu ekipom.

Jednak Falubaz bardzo chcę wygrać przewagą 10+ ponieważ jeśli ta sztuka się nie uda to zmierzą się w półinale z Polonią Bydgoszcz a tego nikt nie chce. 10 pkt do odrobienia będzie ciężkie bez wsparcia juniorów. Mecz zapowiada się poasjonująco.

Typy:

Fricke over 9,5 @1,38 Betclic

Falubaz -8,5 @1,57 Betclic

Iversen over 7,5 pkt @1,50 Betclic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Falubaz – Orzeł : Czy gospodarze odrobią straty ? Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie