Falubaz – Polonia : Hit w 1 lidze – Typy

Dzisiaj od godziny 14 w Zielonej Górze Falubaz będziepodejmować Polonię Bydgoszcz. W tym pojedynku mam kilka typów.

obstawianie żużla online

Hit niedzieli, choć mówimy o zapleczu najwyższego szczebla. Podobnie jak rok temu, tak i teraz Myszy oraz Gryfy upatruje się jako głównych faworytów do wywalczenia awansu. Jednak wydaję mi się że to Falubaz zmontował lepszy skład i oni dzisiaj to udowonią. Falubaz na awans jest bardzo mocno nagrzany po tym jak rok temu Wilki Krosno sensacyjnie awansowały. Teraz wzmocniono klub prawdziwymi armatami Pawlickim i Jensenem rewelacją poprzedniego roku. Do tego Tungate i Buczkowski, dzisiaj będą mieli dziurę na pozycji u 24 bo oni Janek Kvech ani Wiktor Trofimow nie mogą wystapić z powodu kontuzji.

Poloniści jadą do Zielonej Góry powalczyć. U gości zabraknie Jeleniewskiego ale za niego może wchodzić Basso pod nr 8. Ogromnym handicapem jest młody Przyjemski który powinien rządzić z juniorami. Jednak najwięcej do udowodnienia ma Bjerre który w ostatnim spotkaniuwBydgoszczy zdobył 3 pkt, dwa razy zanotował defekty sprzętu i dzisiaj linia kosmicznie niska na byłego zawodnika GP bo tylko 6,5 postaram się ją wykorzystać bo takie rzeczy nie dzieją się codziennie. Podobnie z drugim Duńczykiem Lyagerem. Bez ich punktów Polonia jest całkowicie bez szans.

Handicapu nie typuję na żadną z drużyn ponieważ Falubaz tak naprawde pojedzie w 4 zawodników. Oni w biegach nominiwanych mogą wyrobić solidną przewagę bo w rundzie zasadniczej spotkanie powinno być dość wyrównane.

Typy:

Bjerre over 6,5 @1,80

Lyager over 6,5 pkt @1,75

Tungate over 9,5 pkt 1,80

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Falubaz – Polonia : Hit w 1 lidze – Typy Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie