Falubaz – Row ( typy i analiza)

Dzisiaj od godziny 14 odbędzie się spotkanie Fallubazu Zielona Góra z Rowem Rybnik. Stawiam w tym pojedynku Zengota over 7,5 pkt @1,80

typy na żużel

Połowa sezonu  już za nami, Na czele tabeli znajduję się Falubaz. Ich dzisiejszy rywal zajmuję odległe 6. miejsce które jeszcze premiuję  awansem do fazy play-off .

Obie ekipy spotkały się tydzien temu w Rybniku gdzie Zielonogórzanie wygrali aż 55-35, stało się tak między innymi dlatego że dwoje zawodniów Pieszczek i Wojdyło mieli swój sprzęt u tunerów i jezdzili na rezerwowych maszynach ale to ich nie usprawiedliwa. Dzisiaj niewiadoma jest tylko kwestia zwycięstwa Falubazu i umocnienie się na pozycji lidera.

Zespół z Rybnika może postraszyć w niektórych biegach, szczególnie gdy w biegach pojadą Lyager i Zengota. To właśnie Grzesiek jest wychowankiem klubu z pod znaku Myszki Miki. Jako junior zapowiadał się na kosmicznego zawodnika jednak karierę wyhamowały kontuzję, jednak to bardzo solidny ligowiec i linia jaką wystawili w stsie uważam jest ona za niska. Poza pierwszym biegiem trudnym, im dalej  tym powinno być lżej.


Zengota ma dobry numer startowy i w biegu 12 pojedzie z juniorami gdzie trójka jest prawie pewna. O punkty powinno być łatwiej również z tego powodu że zaczeła się runda rewanżowa i ekipa Falubazu nie może stosować z/z za kapitana Protasiewicza, którego dziś nie ma w składzie zastępuję go Pawliczak a to oznacza że więcej jazdy powinien otrzymać Mateusz Tonder. Dodając do tego biegi z Kvechem linia 7,5 wygląda atrakcyjnie na wychowanka Falubazu. A nie wykluczone że pokona liderów Falubazu Fricka czy Buczkowskiego.

Typy:

Zengota over 7,5 @1,80 STS

Fricke under 11,5 pkt @1,88 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Falubaz – Row ( typy i analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie