Falubaz Zielona Góra – Apator Toruń: Mecz ostatniej szansy dla Falubazu.

Pierwszym spotkaniem w ekstralidze będzie spotkanie Falubazu Zielona Góra – Apatora Toruń. To spotkanie nie ma faworyta. Najpewniejszym betem na to spotkanie w mojej ocenie jest zakład który wsyatwiła fortuna Protasiewicz over 5,5 pkt @1,84. Transmisja od 16:30 w n sport.

żużel typersi

Dla Falubazu żarty się skończyły. To jest dla nich najważniejsze spotkanie od kilku lat któremu towarzyszy ogromne napięcie. To co zrobili z Wrocławiem zdobywając 28 pkt. Mam wrażenie że Zielonogórzanie odpuścili ten mecz, zrobili też inny tor niż zawsze i to nie wypaliło. Wiedzieli że przy Sparcie wypadną blado. Jednak Dziś nie przyjeżdżają zawodnicy kalibru Janowskiego Łaguty czy Woffindena.

Przyznam szczerze mam ogromne problemy z  wytypowaniem zwycięzcy tego spotkania. Apator na swoim torze wygrał 52-38 o bonus chyba mogą być spokojni, jednak to pewnego utrzymania potrzebowaliby zwycięstwa.

Sytuacja Falubazu jest zła już w połowie sezonu, jeśli nie udałoby się pokonać Apatora, to będzie już tragicznie który też przecież nie jest pewien swego, choć w tabeli jest o dwie pozycje wyżej. Ta batalia ma więc ogromny ciężar gatunkowy, głównie dla gospodarzy. Wiedzą przecież, jaki mają terminarz  że przyjedzie jeszcze do nich Czestochowa i Leszno i tam będzie piekielnie trdno o cokolwiek. Tylko cud i wygrana w Grudziądzu ich wtedy tylko ratuję. Nie maja marginesu błedu żadnego, a Apator na wyjazdach aż tak zle się nie prezentuję.

Superbet bonus powitalny
Superbet bonus powitalny

Przechodząc do Protasiewicza, kapitan Falubazu najlepsze mecze na za sobą, nie jest tym zawodnikiem co kiedyś jednak 6 pkt na niezbyt silnego rywala ? Ma bardzo fajny numer 11 i łatwy jest bieg 12 na Miedzińskiego i juniorów zdziwię się jak tam nie przywiezie 3 pkt. W pierwszym starcie z Zagarem na Przedpełskiego i Lamberta to chyba najgorszy bieg dziś. Dwa razy pojedzie z Tonderem, zawodnikiem do lat 24 który był najaśniejszym punktem swojej drużyny w meczu z Wrocławiem, widać ma szybkie silniki jednak jego jazda jest nieokrzesana chaotyczna i uważam że jeśli przyjdzie do atakowania rywali to właśnie będzie to robić Protas.

W dzisiejszym meczu myślę ze Protasiewicza stać na 7-8 pkt. Jeśli chcą pokonać Apator, cała drużyna musi dziś punktować. Szanse na ten over 5.5 naprawde oceniam wysoko.W mecze ze Sparta gdzie cała drużyna zaprezentowała się beznadziejnie Protas pokrył tą linie

Typy

Protsiewicz over 5,5 pkt @1,84 fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Falubaz Zielona Góra – Apator Toruń: Mecz ostatniej szansy dla Falubazu. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie