Fame MMA 9 typy. Kto faworytem do zwycięstwa?

W pierwszy weekend marca odbędzie się gala Fame MMA 9. Typy bukmacherskie na to wydarzenie można sprawdzić już teraz! Komu daje się największe szanse na zwycięstwo, a na kogo lepiej nie stawiać pieniędzy?

Fame MMA 9 typy. Kto faworytem do zwycięstwa?
Fame MMA 9 typy. Kto faworytem do zwycięstwa?

Fame MMA 9 – marcowa gala freak fightów

Kibice mieszanych sztuk walki nie będą mogli w pierwszy weekend marca narzekać na nudę. W nocy z soboty na niedzielę będą mogli obejrzeć walki o pasy mistrzowskie podczas UFC 259, natomiast nieco wcześniej rozegrany zostanie event o nazwie Fame MMA 9. W tym drugim, czego raczej nikomu mówić nie trzeba, dojdzie do freak fightów z udziałem mniej lub bardziej znanych celebrytów.

Niestety, wiadomo już na sto procent, że podczas Fame MMA 9 nie wystąpi „Popek”, który miał być głównym bohaterem main eventu. Raper podczas jednego z treningów nabawił się złamania ręki z przemieszczeniem, a więc nie ma najmniejszych szans na to, by cokolwiek w sprawie jego występu się zmieniło.

STS bonus bez depozytu
Kod promocyjny w STS bonus bez depozytu
Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Tym samym główną walką wieczoru zostało starcie Wardęga – Blonsky. Pojedynek youtuberów elektryzuje wielu fanów freak fightów i pewnie nie tylko, jeśli weźmiemy pod uwagę to, jaką popularnością cieszą się obaj panowie. Kogo jeszcze zobaczymy na Fame MMA 9? Wystąpi podczas imprezy Kamila Wybrańczyk, czyli dziewczyna Artura Szpilki. Oprócz tego w akcji zobaczymy między innymi Mariusza „Hejtera” Słońskiego czy Marcina Malczyńskiego, który zmierzy się z Jakubem „Kubańczykiem” Flasem.

Fame MMA 9 karta walk
🥊🥊

 • Sylwester Wardęga vs Kacper „Blonsky” Błoński
 • Jakub Kubańczyk Flas vs Marcin Malczyński
 • Paweł “Ponczek” Sikora vs Patryk „paTrykos” Domke
 • Kamila „Zusje” Smogulecka vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk
 • Mariusz „Hejter” Słoński vs Filip Zabielski
 • Karolina „Way of Blonde” Brzuszyńska vs Anna Andrzejewska
 • Jakub „Kuba Post” Postaremczak vs Mikołaj “VanDal” Rdzanek
 • Krystian “Krycha” Wilczak vs Patryk „Mortalcio” Baran
 • Oleh „Oleg” Riaszeńcew vs Patryk “Ryba” Karaś

Obstawianie Fame MMA 9. Gdzie znajdziemy zakłady?

Gala Fame MMA 9 cieszy się ogromnym zainteresowaniem typerów, którzy często w nietypowych pojedynkach w oktagonie widzą szansę na zarobienie sporych pieniędzy. Nieprawdą jest, że nie można u żadnego legalnego bukmachera w Polsce obstawiać opisywanej gali. Najlepszym przykładem jest aktualna oferta dostępna na www.Betclic.pl, którą można przejrzeć w dowolnym momencie.

Legalny bukmacher Betclic działa w Polsce na mocy licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów. Oznacza to, że możemy korzystać z jego usług bez obaw o to, że wpadniemy w konflikt z prawem i będą grozić nam mniejsze lub większe konsekwencje. Portal Betclic.pl to również oficjalny sponsor Fame MMA 9. Związany jest on z organizacją freak fightów od dłuższego czasu.

Przy wybieraniu bukmachera na obstawianie Fame MMA 9 zawsze należy zwracać uwagę na jego legalność. Korzystanie ze stron bez licencji może się bardzo źle skończyć. Poniżej prezentujemy obecnie najpopularniejsze legalne propozycje wśród typerów:

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

Typy bukmacherskie na Fame MMA 9. Kto wygra walkę?

Im bliżej gali, tym więcej pojawia się w internecie typów na Fame MMA 9. Zmieniają się też nieco kursy na poszczególnych uczestników imprezy. Na stronie legalnego bukmachera www.Betclic.pl postawić można na każdy pojedynek z karty walk, a przygotowane na Fame MMA 9 kursy wyglądają tak, jak widać to w tabeli poniżej.

Fame MMA 3 kursy bukmacherskie ✔✔

Walka12
Jakub „Kubańczyk” Flas – Marcin Malczyński1.352.75
Patryk „Kizo” Woziński – Paweł „Popek” Mikołajuw2.851.33
Sylwester Wardęga – Kacper Blonsky1.701.95
Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk – „Zusje”1.303.00
Patryk „Patrykos” Domke – Paweł „Ponczek” Sikora3.001.30
„Way of Blonde” Brzuszczyńska – Anna Andrzejewska1.552.20
Patryk „Ryba” Karaś – Oleh „Oleh” Riashentsev1.552.20
Patryk „Mortalcio” Baran – Krystian „Krycha” Wilczak3.501.22
Jakub Postaremczak – Mikołaj „Vandal” Rdzanek2.851.30
Mariusz „Hejter” Słoński – Filip Zabielski1.452.45

Popek był faworytem do wygrania z Patrykiem „Kizo” Wozińskim, jednak pojedynek obu muzyków z wiadomych względów został już zdjęty z oferty bukmacherskiej. Osoby, które zagrały na niego, mogą liczyć na rozliczenie po kursie 1.00 bez względu na to, jaki rezultat przewidywali.

Na kogo typuje nasza redakcja na Fame MMA 9? Oto nasza lista faworytów:

 • Jakub „Kubańczyk” Flas
 • Kamila Wybrańczyk
 • Patryk „Ryba” Karaś
 • Mariusz „Hejter” Słoński
 • Krystian „Krycha” Wilczak

Trudno wskazać, kto ma większe szanse na zwycięstwo w walce wieczoru. Sylwester Wardęga jeszcze nie miał okazji pokazać się w oktagonie, natomiast świat sportów walki nie jest mu całkowicie obcy. Na pewno debiutanta w Fame MMA przekreślać nie można, chociaż nie wydaje się, by z Kacprem Błońskim miał łatwe życie. Tutaj o wszystkim może zadecydować dosłownie jedna akcja. Gramy na to, iż wygra „Blonsky”!

Betclic kod promocyjny. 550 zł na obstawianie Fame MMA 9!

Grając na podanych wyżej uczestników Fame MMA 9, można zarobić ponad 800 zł za każde postawione 100 zł. Kupon jest do zagrania na www.Betclic.pl zarówno na komputerze, jak i urządzeniu mobilnym.

Betclic kod promocyjny 2021. Bonus cashback 550 PLN! Wpisałeś "KOD550"?
Betclic kod promocyjny 2021. Bonus cashback 550 PLN! Wpisałeś „KOD550”?

Uwaga! Dostępny jest w Betclic kod promocyjnyKOD550„. Jeżeli podamy go przy założeniu konta, na dobry początek otrzymamy pełny zwrot stawki w przypadku niepowodzenia w pierwszym kuponie zagranym u bukmachera. W ten sposób można zagrać na Fame MMA 9 bez żadnego ryzyka i to nawet za 550 złotych!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 5

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie