Dzisiejszej w nocy z niedzieli na poniedziałek w ramach 12. kolejki Liga Primera – Clausura zmierzą się drużyny Ferretti i Chinandega. Przed własną publicznością przewiduje się zwycięstwo gospodarzy.

Typy Dnia – 30 marca (poniedziałek)

Nikaragua: Ferretti vs Chinandega. Typ i Analiza

Wyżej w tabeli sklasyfikowani są piłkarze Ferretti, dokładnie na czwartym miejscu. Na jedenaście rozegranych spotkań odnotowali cztery zwycięstwa, trzy remisy i cztery porażki. Natomiast ich rywal, czyli zawodnicy Chinandega plasują się na pozycji numer osiem. Forma obu drużyn nie jest najlepsza, a mimo to bukmacherzy przewidują zwycięstwo gospodarzy? dlaczego? ponieważ drużyna Chinandega bardzo słabo prezentuje się w meczach wyjazdowych.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Do tej pory rozegrała pięć spotkań i uwaga, zdobyła w nich zaledwie dwa punkty co oznacza, że dwukrotnie zremisowała, poza tym w trzech innych meczach nie zdobyła żadnego punktu. Warto podkreślić, że w pięciu wyjazdowych spotkaniach drużyna Chinandega strzeliła zaledwie trzy gole.

Jak więc widać, goście nie tylko mają problem z punktowaniem na wyjazdach, ale ich największym problemem przede wszystkim jest skuteczność. Nic więc dziwnego, że bukmacherzy w roli faworyta stawiają zespół gospodarzy.

Jak wcześniej napisałem, obie jedenastki grają ostatnio nie najlepiej co świadczy że są pod formą. Piłkarze Ferretti przegrali trzy mecze z rzędu, ale warto dodać, że dwa ostatnie mecze rozgrywali na wyjeździe. Natomiast w najnowszym meczu u siebie przegrali z liderującym Managua FC 0-1. W tym spotkaniu mieli swoje okazje i mieli szanse zdobyć przynajmniej jeden punkt. To też pokazuje, że w meczach z najsilniejszymi radzą sobie całkiem nieźle. Kiedy więc gospodarze mają się przełamać jak nie w najbliższy poniedziałek? no właśnie.

Piłkarze Chinandega przegrali ostatnio u siebie z liderem Managua FC 0-1. Wcześniej na wyjeździe zremisowali z ostatnim w tabeli Sabanas 1-1. To wystarczający powód do tego, by pokusić się o postawienie na zwycięstwo drużyny Ferretti. Poprzedni sezon Ferretti zakończyło na miejscu trzecim. Natomiast Chinandega była w tabeli ostatnia. Jak więc widać, gospodarze wydają się być lepszą drużyną i mam nadzieję, że w poniedziałek zainkasują trzy punkty.

Typ: 1

Bonusy Polskich bukmacherów www.sts.pl - 29 PLN bez depozytu - kod: BETONLINE
www.betclic.pl - 550 PLN cashback - Kod: KOD550
www.betfan.pl - 3100 PLN bonus + obstawianie bez podatku - Kod: BETFAN


poker sts bonus