Ferretti – Managua FC – 27 kwietnia (poniedziałek)

Już dzisiejszej nocy z niedzieli na poniedziałek rozegrane zostanie półfinałowe spotkanie Primera – Clausura pomiędzy Ferretti a Managua FC. Czego się w tym meczu spodziewam? zapraszam do analizy.

Typ Dnia - 29 marca (niedziela)
Typ Dnia – 27 kwietnia (poniedziałek)

Ferretti vs Managua FC. Typ i Analiza

Przypomnijmy, że obie drużyny spotkały się nie tak dawno, bo 18 kwietnia w ramach ostatniej osiemnastej kolejki gdzie na swoim boisku piłkarze Managua FC wygrali 1-0. Jak będzie tym razem? pamiętajmy że drużyna Managua FC najlepiej czuje się przed własną publicznością o czym doskonale świadczy ten bilans spotkań, 8-1-0. Można było się więc spodziewać że wygrają z Ferretti i tak też się stało.

Dzisiejszej nocy jak widać oba zespoły rywalizować będą w półfinale. Tym razem lepszej gry oczekuję od piłkarzy Ferretti którzy jednak na swoim boisku mają więcej do powiedzenia. W sezonie w dziewięciu rozegranych meczach odnieśli sześć zwycięstw, jeden remis i dwie porażki.

Strzelili dwadzieścia trzy gole i uwaga, stracili siedem bramek. Statystyki niezłe które świadczą, że na swoim boisku piłkarze Ferretti jak już wspomniałem są groźniejsi. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że w najnowszym ćwierćfinałowym spotkaniu rozgromili drużynę Jalapy 5-1.

Hat-tricka ustrzelił Forbes, czy tym razem zaskoczy także defensywę drużyny Managua FC? tego wykluczać nie można, bowiem jest jednym z najważniejszych piłkarzy zespołu Ferretti. W sumie goście odnieśli cztery zwycięstwa z rzędu.

Pamiętajmy jednak, kiedyś dobra passa się kończy, wiecznie wygrywać nie będą, zwłaszcza że mamy do czynienia z ligą Nikaragua która niestety nie należy do najlepszych, profesjonalnych lig świata. Trzeba też podkreślić, że piłkarze Ferretti wygrali uwaga, aż pięć spotkań z rzędu na swoim boisku, dlatego stawiam na ich wygraną dość bezpiecznie z remisem po kursie 1.47 w Totolotek.

Typ: 1X

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie