Finał 1 ligi żużla w Krośnie – typy bukmacherskie

Dzisiaj w Krośnie o 15:00 odbędzie się pierwsze spotkanie finałowe, które zapowiada się bardzo ciekawie, Firmy bukmacherskie widzą to inaczej bo na zwycięstwo Wilków jest tylko 1,30 to jakiś żart w finale ligi. Ja poniżej przedstawie swoje typy spostrzegania na temat tego spotkania.

żużel typowanie dnia

Wilki Krosno w pierwszym spotkaniu finałowym będą miały atut własnego toru, będą próbowali wyrobić sobie przewagę przed rewanżem. Zielonogórzanie nie mieli okazji do zapoznania się torem w tym sezonie ligowym, jako zespół. W rundzie zasadniczej ze względu na nieregulaminowy stan toru Zielonogórzanie wygrali walkowerem napewno to jakieś utrudnienie bo niewiadomo czego się spodziewać.

Zielonogórzanie w tym tygodniu pojechali do Tarnowa, gdzie tor jest bardzo zbliżony do tego w Krośnie. Jednak nie tak dawno jeszcze Krzysztof Buczkowski miał okazję startować w finale IMP w Krośnie napewno coś podpowie kolegom. Zresztą tam są zbyt doświadczeni zawodnicy.

Falubaz jest faworytem tego dwumeczu, myślę że nawet oni dzisiaj są wstanie się bardzo mocno postawić, po pokonaniu Poloni Bydgoszcz każdy zawodnik dał z siebie wszystko. Przede wszystkim trzeba pochwalić juniorów którzy zrobili niesamowitą robotę ale i Piotra Protasiewicza. Nie można zapominać o liderach Fricku Buczkowskim i Tungate.

Krośnianie chcą sobie wyrobić przewagę, w tym roku chcą awansować do najwyższej klasy rozgrywkowej. Jednak czeka ich trudne zadanie słabiej jezdzi Musielak jeden z liderów jeśli on dzisiaj nie pojedzie na 10+ to myślę że Krosnianom będzie trudno o awans ponieważ w rundzie zasadniczej w Zielonej Górze był pogrom.

Uważam że Krośnianie wygraja minimalnie jakieś 47-43 i to będzie na tyle.

Typy:

Milik over 8,5 pkt @1,70 Betclic

Falubaz +6,5 pkt @1,62 STS

Buczkowski over 8,5 pkt @1,70

Wydaje się, że forma Stelmet Falubazu Zielona Góra przed pierwszym meczem finałowym jest bardzo przyzwoita, co udowodniło m.in. ostatnie spotkanie w Bydgoszczy, gdzie każdy zawodnik drużyny z Winnego Grodu zapunktował na stabilnym poziomie. Maksym Borowiak zaimponował występami w ostatnich meczach i pokazał, że potrafi wygrywać nie tylko z rówieśnikami, ale także z bardziej doświadczonymi od siebie żużlowcami. Być może wypożyczony z Fogo Unii Leszno młodzieżowiec okaże się kluczem do sukcesu Falubazu. Start pierwszego wyścigu zaplanowano w niedzielę o godzinie 15:00, natomiast prognozy pogody nie są optymistyczne. Od sobotniego poranka w Krośnie pada. Meteorolodzy przewidują także opady atmosferyczne w niedzielę. 

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Finał 1 ligi żużla w Krośnie – typy bukmacherskie Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie