Finał PP siatkarzy ( typy)

Dzisiaj we Wrocławiu odbędzie się finał Pucharu Polski siatkarzy w którym zmierzą się finalista ligi Mistrzów i wicemistrz Polski Zaksa Kedzierzyn Kozle z mistrzem Polski Jastrzębskim Weglem. Mam kilka typów na to spotkanie jednak wydaję się  że najpewniejszym zakładem jest over 3,5 seta @1,40.

Siatkarskie typy dnia - 19 września (czwartek)
Siatkarskie typy dnia – 27 luty (niedziela)

Osoby której interesują się siatkówką w większości takie zestawienie finału typowało. Obie ekipy jednak nie bez problemu dotarły do finału. To ćwierćfinaliści LM z tego sezonu. Zaksa już w ćwierćfinale PP męczyła się z AZS Nysa. Była bardzo blisko przegrywania 0-2 a wtedy mogło być różnie. Półfinał z Treflem powinni zakończyć w 3 setach, jednak Trefl przełamał trzeciego seta. Ostatecznie Zaksa wygrała 3-1.


Jastrzebski wczoraj mierzył się z Resovią. Typowałem w tym pojedynku over 3,5 seta. Weszło, jednak po dwóch setach już liczyłem się z porażką w dwóch setach Resovia została zmiażdżona ale jednak podopieczni Mendeza zdołali doprowadzić do 5 seta. Duża zasługa w tym Cebulja który rozpoczął spotkanie w kwadracie. Rozumiem że słabiej przyjmuję ale to strzelba w ataku musi grać w takim meczu jak z Jastrzębiem. Ostatecznie Jastrzębie wygrało 3-2.


Finał zapowiada się na bardzo długie spotkanie, chociaz moim zdaniem mimo wszystko wydaję się minimalnym faworytem jest mistrz Polski z Jastrzębia. Ogromna przewaga na libero i na rozegraniu, ale i na przyjęciu też widze luki u Olka Śliwki, nawet komentujący widzieli że czegoś brakuję Olkowi na tym etapie sezonu, ze słabszymi rywalami może nie być to widoczne jednak dziś już może. Zdobywa zdecydowanie mniej pkt od Semeniuka. Wiadomo że Olek odpowiada bardziej za przyjęcie, jednak często nie kończy dobrych piłek, czesto plasuję kontrowersyjnie. Po przeciwnej stronie ,,Clevno” i Fornal. Obaj wymiatają otrzymują świetne piłki od Toniuttiego. Fornal ma formę życia.


Zaksa ostatnie dwa lata wygrywała PP w obu spotkaniach mierząc się z Jastrzębiem i tracąc przy tym tylko seta, jednak skład jest trochę inny. Nie ma Zatorskiego i Kochanowskiego a przede wszytskim Toniutti gra dla przeciwnej drużyny i uważam że to będzie kluczem. Ciekawym smaczkiem będzie pojedynek atakujących Hadrava kontra Kaczmarek obaj zdobywają mnóstwo punktów dla swoich ekip. Zaksa musi szukać gry środkiem gdyż Huber. Janusz bardzo czesto gra z nim z powodzeniem. Moje typy na finał wyglądają nastepująco.


Over 3,5 seta @1,40 forbet

ktokolwiek 19+ @1,90 forbet

Hadrava over 17,5 pkt @1,85 STS

Huber over 10,5 pkt @1,85 STS

Jastrzębski @2,10 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Finał PP siatkarzy ( typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie