Finał Pucharu Włoch siatkarzy (typy)

Dzisiaj o godzinie 15:00 odbędzie się we Włoszech finał Pucharu siatkarzy w którym zmierzą się  Trentino Volley i Perugia. Stawiam w tym pojedynku zwycięstwo Perugi @1,39 forbet

Siatkarskie typy dnia - 19 września (czwartek)
Siatkarskie typy dnia – 6 marzec (niedziela)

Trentino to obecnie trzecia siła we włoskiej lidze , na 22 spotkania wygrali 16 i ponieśli 6 porażek. ich droga do finału była trochę szcześliwa bo niespodziewanie Civitanova przegrała z Milano 1-3 w ćwierćfinale i odpadła a była po tej stronie drabinki co Trentino. Trentino w półfinale rozbiło Milano 3-0 i zameldowali się w finale, gdzie moim zdaniem nie  mają wielkich szans aby  wygrać z Perugią. W tym sezonie z klubu odeszli gracze jak Lucarelli, Gianelli który odszedł do dzisiejszych rywali z Perugi czy Nimir Azziz do Modeny. W ich miejsce śćiagnięto mającego najlepsze lata za sobą Kazijskiego i bardzo zdolnego zaawodnika młodego pokolenia Micheletto. Bardzo silnym ogniwem jest środkowy Lisinac który moim zdaniem jest w Top 3 na świecie na tej pozycji.

Perugia  również miała trochę szcześcia bo odpadła z ich strony naszpikowana gwiazdami Modena. W pólfinale odprawili z kwitkiem Piacenzę 3-1. W lidze Perugia jest liderem  wygrywa prawie  wszystko co idzie,  na 22 spotkania wygrali 20 odnieśli tylko 2 porażki. W lidze Mistrzów Perugia odprawiła Trentino wygrywając  dwa razy po 3-0, jednak w lidze u siebie 3-0 wygrała a na wyjezdzie przytrafiła się porażka 3-2. A więc to piate spotkanie w tym roku pomiędzy tymi ekipani. Teraz jest bilans 3-1 i myślę że po dzisiejszym spotkaniu ten bilans się powiększy. W zeszłym roku gra była oparta tylko na Leonie. W tym roku ściągnięto przede wszystkim trzech bardzo znaczących zawodników mowa tu o atakującym Rychlickim z Civitanovy. wczęsniej wspomnianym Gianellim włoskim rozgrywającym. I przede wszystkim Matt Anderson, idealnie wkomponujący się w przyjęcie z Leonem. W obwodzie jest jeszcze Ukrainiec Płotnicky. 
Myslę że perugia to roztrzygnie maksymalnie w czterech setach 

Perugia @1,39

Perugia -1,5 seta @1,67

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Finał Pucharu Włoch siatkarzy (typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie