Fortuna. Bezpieczne obstawianie Ekstraklasy. Wygrana lub 50 PLN!

Obstawiamy mecze Ekstraklasy bezpiecznie u bukmachera Fortuna. Teraz do odebrania jest albo wygrana, albo bonus w postaci zwrotu w wysokości 50 PLN! Oferta ważna od 23 do 25 lipca.

Fortuna. Bezpieczne obstawianie Ekstraklasy. Wygrana lub 50 PLN!
Fortuna. Bezpieczne obstawianie Ekstraklasy. Wygrana lub 50 PLN!

Ekstraklasowy bezpiecznik na eFortuna.pl

W dniu 23 lipca startuje nowy sezon polskiej ekstraklasy. Już teraz możecie sprawdzić na mecz Nieciecza – Stal Mielec typy, który zainauguruje te rozgrywki. Będą jakieś niespodzianki czy może wszystko odbędzie się zgodnie z przewidywaniami ekspertów?

Na stronie internetowej www.eFortuna.pl przygotowano ofertę specjalną, która daje graczom bonus lub wygraną. Innymi słowy, nie ma żadnego złego scenariusza, bo w przypadku braku wygranej otrzymuje się środki na konto. Premia przyznawana jest w formie punktów FKP, a te wymieniać można na zakłady online.

eWinner kod promocyjny
eWinner kod promocyjny

Każdy z klientów Fortuny może maksymalnie jeden raz zakwalifikować się do promocji bezpiecznik z okazji 1. kolejki Ekstraklasy. Do odebrania jest nie mniej, nie więcej, a dokładnie 50 PLN.

Fortuna bonus. Jak mieć szansę na 50 PLN premii?

Każda osoba, która chce skorzystać z oferty specjalnej u bukmachera Fortuna, musi postawić kupon spełniający warunki promocji. W tym przypadku chodzi o zakład:

  • AKO lub MAXIKOMBI
  • zagrany za co najmniej 50 PLN brutto
  • postawiony w dniach 23-25 lipca
  • zagrany w ofercie przedmeczowej
  • postawiony na stronie internetowej, w aplikacji mobilnej lub punktach

W kuponie muszą znaleźć się minimum 4 typy związane z meczami Ekstraklasy. Nie można w zakładzie zawrzeć propozycji z innych rozgrywek. Oczywiście, cały czas są u nas dodawane pewniaki na Ekstraklasę, więc na pewno okazji do postawienia kuponów będzie sporo!

Bonus bez depozytu na obstawianie Ekstraklasy. Fortuna daje ponad 2000 PLN na start!

Kto nie posiada konta w Fortunie, być może właśnie przed startem Ekstraklasy zdecyduje się na jego założenie. W ramach aktualnej promocji powitalnej nowi klienci mają tu szansę na zdobycie 20 PLN bez wpłaty za samo założenie konta i ukończenie procesu rejestracji. Oprócz tego jest do zdobycia jeszcze 600 PLN jako zakład bez ryzyka oraz do 2010 PLN przy II wpłacie.

Obejrzyj filmik wideo, by dowiedzieć się, w jaki sposób zakłada się darmowe konto w Fortunie oraz gdzie wpisuje się specjalny kod promocyjny „BETONLINE„:


Ostatni mecz pierwszej kolejki Ekstraklasy odbędzie się w dniu 26 lipca, ale to nie do poniedziałku, a do niedzieli można zawierać kupony związane z opisywaną tutaj promocją!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Fortuna. Bezpieczne obstawianie Ekstraklasy. Wygrana lub 50 PLN! Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie