Jaki bonus powitalny dla nowo zarejestrowanych graczy ma bukmacher Fortuna? Czy 1000 PLN to jedyna premia, jaką można zgarnąć na start w tym portalu? Poznaj aktywny kod promocyjny!

Fortuna bonus powitalny, czyli 1000 PLN + PREZENT! Poznaj kod promocyjny!
Fortuna bonus powitalny, czyli 1000 PLN + PREZENT! Poznaj kod promocyjny!

Fortuna bonus na start

Zakłady bukmacherskie Fortuna to jeden z najpopularniejszych portali do obstawiania meczów. Jeżeli wybrałeś już swoje typy dnia i zastanawiasz się, gdzie je zagrać, być może to właśnie ta marka okaże się dla ciebie najlepszym wyborem!

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Przy rejestracji konta w Fortunie można liczyć na specjalny bonus powitalny dla nowych graczy. Samo zakładanie profilu nie jest niczym skomplikowanym i – co bardzo ważne – zajmuje dosłownie kilka chwil!

fortuna kod bonusowy
fortuna kod bonusowy

Nie potrzebny jest ci od razu dowód osobisty czy paszport, ponieważ weryfikację danych możesz załatwić w późniejszym czasie. Rejestracja to absolutne minimum, które pozwala od razu rozpocząć obstawianie online!

Fortuna kod na bonus. Co wpisać?

Dla nowych graczy aktywny jest specjalnie przygotowany przez markę Fortuna kod bonusowy. Brzmi on „BETONLINE” i może być wykorzystany jedynie przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego!

ZOBACZ VIDEO, jak odbiera się bonus powitalny Fortuna i wpisuje kod promocyjny:

Bonus powitalny Fortuna to:

  • 1000 PLN przy pierwszej wpłacie
  • 115 PLN jako Zakład Bez Ryzyka
  • 20 PLN EKSTRA (jako punkty lojalnościowe)!

Tak, dobrze policzyłeś – to łącznie 1135 PLN, które można odebrać po zarejestrowaniu konta. A przecież cały czas dostępne są na stronie jeszcze inne promocje dla aktualnych graczy!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skomentuj
Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl