Dobra wiadomość dla fanów piłki nożnej, którzy czekają na pierwsze El Clasico 2019. Bukmacher Fortuna udostępni zupełnie za darmo Barcelona Real stream online!

Fortuna pokaże za darmo mecz Barcelona - Real!
Fortuna pokaże za darmo mecz Barcelona – Real!

Barcelona Real w internecie

Jeszcze do niedawna oglądanie meczów takich jak Barcelona Real wiązało się z opłacaniem wysokich abonamentów. Obecnie wystarcza darmowe konto u bukmachera Fortuna, które da się założyć nawet w ciągu niecałej minuty!

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Zgodnie z informacjami dostępnymi w internecie, a także na stronie bukmachera Fortuna, Barcelona Real stream udostępniony zostanie każdemu graczowi bez żadnych opłat! Jak zapewne wiecie, początek meczu zaplanowano na 06.02.19 na godzinę 21.

Jak obejrzeć w internecie El Clasico 2019?

Poniżej udostępniamy wam instruktaż w formie wideo, który pokazuje, w jaki sposób można włączyć mecz za darmo na stronie bukmachera Fortuna. Oczywiście, przedstawiona sytuacja dotyczy już zalogowanych osób!

Jeżeli jeszcze nie masz konta w Fortunie, możesz założyć je nawet w telefonie. Transmisja z El Clasico 2019 także będzie możliwa do uruchomienia w aplikacji mobilnej!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.