Francja National: Bourg en Bresse – Chambly (Typ i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek National piłkarze Bourg en Bresse podejmą zawodników Chambly. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Zapraszamy na analizę!

Valencia - Getafe typy bukmacherskie (piątek, 13 sierpnia)
Francja National: Bourg en Bresse – Chambly. Typy bukmacherskie

Francja National: Bourg en Bresse – Chambly. Typy bukmacherskie

Drużyna Bourg en Bresse w tym sezonie zachwyca. Obecnie po trzynastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie, aż dwadzieścia osiem punktów i lokują się na pierwszej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami szesnastego w tabeli Boulogne. Do przerwy remisowali 1:1, a w drugiej części gry dostali czerwoną kartkę. Grali jednak na tyle dobrze, że i tak zdołali strzelić zwycięskiego gola i wygrali 2:1.

Chambly to w tym sezonie ligowy średniak. Aktualnie zajmują dwunaste miejsce w ligowej tabeli, mając po trzynastu rozegranych meczach czternaście punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Sete. Byli w tym meczu lekkimi faworytami (rywal lokuje się w tabeli niżej), więc ich porażka 1:4 była sporym zaskoczeniem.

W takiej dyspozycji mogą nie mieć za wiele do powiedzenia w meczu z liderem. Piłkarze Bourg en Bresse wygrali, aż pięć z sześciu pojedynków i w najbliższym meczu mogą liczyć na kolejny komplet punktów.

MeczTypKursBukmacher
Bourg en Bresse – Chambly11,71Betfan

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Francja National: Bourg en Bresse – Chambly (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie