Gibraltar – Łotwa – Typy bukmacherskie 16 listopada (wtorek)

Dzisiejszego dnia rozegrane zostaną ostatnie mecze eliminacji Mistrzostw Świata 2022 w Europie. Między innymi na Victoria Stadium reprezentacja Gibraltaru podejmować będzie Łotwę. Zapraszam do analizy.

Burnley - West Ham typy bukmacherskie (3 maja, poniedziałek)
Typy Dnia – 16 listopada (wtorek)

Gibraltar vs Łotwa. Typ i Analiza

Są to najsłabsze reprezentacje grupy „G”. Gibraltar zajmuje ostatnie szóste miejsce, nie mając żadnego punktu na koncie, ponieważ przegrał wszystkie dotychczasowe dziewięć spotkań.

Natomiast reprezentacja Łotwy z dorobkiem sześciu punktów sklasyfikowana jest na miejscu piątym. Do tej pory odniosła jedno zwycięstwo właśnie z Gibraltarem w Rydze 3-1 będąc drużyną zdecydowanie lepszą. Poza tym odnotowała trzy remisy i pięć porażek.

Myślę że Łotysze godnie będą chcieli pożegnać się z tymi eliminacjami pozostawiając po sobie jak najlepsze wrażenie. Pod każdym względem są reprezentacją mocniejszą, zwłaszcza pod względem defensywnym.

Dlatego warto stawiać na ich zwycięstwo. Gibraltar nie ma kim straszyć, a defensywa tej drużyny jest dziurawa jak przysłowiowy ser szwajcarski o czym świadczy liczba czterdzieści straconych bramek!

Ostatnio zostali rozbici przez Turcję 0-6. W lepszych humorach do tego spotkania przystąpią Łotysze którzy bezbramkowo zremisowali z Norwegią. W ostatnim meczu grupowym spokojnie stać ich na zwycięstwo, gdyż w odróżnieniu od Gibraltaru po prostu są mocniejszą reprezentacją.

Typ: 2 (kurs 1.43 na STS)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Gibraltar – Łotwa – Typy bukmacherskie 16 listopada (wtorek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie