W niedzielę w ramach rozgrywek Girabola League piłkarze Ferroviario do Huambo podejmą zawodników Progresso. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Zapraszamy na analizę!

Typ Dnia - 18 marca (środa)
Girabola League: Ferroviario do Huambo – Progresso

Girabola League: Ferroviario do Huambo – Progresso

Ferroviario do Huambo w tym sezonie absolutnie nie imponuje swoją grą. Widać, że w obecnych rozgrywkach ich jedynym celem jest utrzymanie, a nawet o nie nie będzie im łatwo.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Po dwudziestu dwóch ligowych kolejkach mają na swoim koncie zaledwie dziewiętnaście punktów na swoim koncie i lokują się na trzynastym miejscu w ligowej tabeli, przy czym ten czternasty jest już miejsce spadkowym. Nad kolejnym rywalem mają dwa punkty przewagi, a więc ich sytuacja nie jest zbyt dobra. Tym bardziej że nie punktują. W poprzedniej kolejce przegrali wyjazdowy mecz z piłkarzami dziewiątego w tabeli Wilietu 0:1.

Progresso gra w tym sezonie trochę lepiej, czy czym trochę to odpowiednie słowo. Mają bowiem nad swoim rywalem tylko dwa punkty przewagi, przy czym zaznaczę, że rozegrali tyle samo meczów. Cztery punkty przewagi nad strefą spadkową jest już większym komfortem, ale ich niska pozycji w tabeli pokazuje, że oni również mają w tym sezonie kłopoty z punktowaniem.

Robią to jednak częściej od nich, co pokazali choćby w ostatnim meczu ligowym, w którym pokonali przed własną publicznością zawodników piątego w ligowej tabeli Sagrady 1:0.

Mecz pomiędzy dwoma zespołami, które lokują się tak nisko w ligowej tabeli, zazwyczaj trzeba rozpatrywać, jako potencjalnie nudne widowisko. W tym przypadku wiele na to wskazuje, ponieważ dochodzi do tego fakt, że w meczach tych zespołów ze świecą szukać goli. Gospodarze tego mecz z dziewiętnastu meczach (na dwadzieścia dwa rozegrane) notowali Under 2.5! Jest to porażająca statystyka, a rywale nie są znacznie lepsi (8 overów, 14 underów). W związku z tym nie uważa, aby w tym meczu miało nastąpić jakieś wielkie przełamanie i tutaj także wiele goli nie padnie.

MeczTypKursBukmacher
Ferroviario do Huambo – Progresso -2,51,50STS
Bonusy Polskich bukmacherów www.sts.pl - 29 PLN bez depozytu - kod: BETONLINE
www.betclic.pl - 550 PLN cashback - Kod: KOD550
www.betfan.pl - 3100 PLN bonus + obstawianie bez podatku - Kod: BETFAN


poker sts bonus