GKM – Apator: Kto zwycięży w prestiżowych derbach Pomorza i Kujaw( Typy)

Na zakończenie piatej kolejki zmierzą się GKM Grudziądz który podejmie Apatora Toruń. Derby pomorza i kujaw zapowiadają się równie ciekawie niż mecz w Gorzowie:

typy na żużel

Mimo że to dopiero piąta kolejka to bardzo ważne spotkanie i nie mam tu na mysli kibiców którzy żyją pojedynkami derbowymi ale jest bardzo prawdopodobne że jedna z tych drużyn może nie awansować do Top 6, dlatego to spotkanie między sobą ma istotne znaczenie.

Gospodarze bardzo udanie rozpoczęli tegoroczne zmagania, bo od zwycięstwa w Ostrowie i u siebie ze Spartą Wrocław. Następnie przyszły dwie wysokie porażki, tą w Lublinie można było przewidzieć. Jednak u siebie ze Stalą już nie aż tak, bardziej chodzi mi o styl porażki bo przegrać ze Zmarzlikiem i spółką może każdy. Wydaję się że to spotkanie może ponownie wlać nadzieje na dobry wynik GKM niż tylko skupić się na walce o utrzymanie , bo Torunianie również nie błyszczą. Bardzo słabo pojechali w meczu z Gorzowem Pawlicki i Krakowiak. Zresztą po za Pedersenem i Kasprzakiem daleko szukać pewnych punktów. Juniorzy zrobili swoję 5-1 wygrali i myslę że kierownictwo liczy na podobny wynik z Torunianami

Anioły nie mają też czym się chwalić. Torunianie już od kilku lat nie potrafią wygrać na wyjezdzie. W tym roku zbudowali mocny skład na papierze ale jak to w żużlu papier nie jedzie. Torunianie fajnie zaprezentowali się w Gorzowie, jednak tydzień temu dostali baty na Motoarenie od Motoru Lublin. Czy ta porażka podziała mobilizująco na Torunian ? Tego się dowiemy niedługo.

Obie ekipy korzystają z z/z jednak zdecydowanie więcej tracą na tym Torunianie ponieważ stracili medalistę IMŚ Emila Sajfutdinova, jestem przekonany że z tym zawodnikiem lepiej by się spisywali Torunianie.

Pedersen over 10,5 pkt @1,57

GKM -0,5 @1,65 forbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

GKM – Apator: Kto zwycięży w prestiżowych derbach Pomorza i Kujaw( Typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie