GKM – Falubaz : Najważniejszy mecz dla obu ekip w tym roku.

W niedzielę w Grudziądzu odbędzie się spotkanie, które będzie niezwykle ważne w kontekście walki o utrzymanie w PGE Ekstralidze. GKM podejmie Falubaz Zielona Góra. Stawiam w tym pojedynku  na gospodarzy i ich zwycięstwo około 10 pkt. Kursy na zwycięstwo @1,35 w forbet do dubelka jak znalazł, można próbować handicap również bo nie sądze aby Falubaz nie radzący sobie u siebie, poradził sobie na Grudziądzkim betonie. Transmisja od 19:15 w n sport.

żużel typersi

Jak ważne to spotkanie pokazuję tabela. Obie ekipy dzieli tylko punkt w tabeli PGE Ekstraligi. Niedzielne spotkanie najprawdopodobniej zadecyduje która ekipa utrzyma się w elicie. Najmniej będziemy wiedzieć gdy Grudziądzanie wygraja a bonus pojedzie do Zielonej Góry. W pierwszym pojedynku Falubaz wygrał 51-39.12 punktów to zaliczka duża i mała zależy z której strony patrzeć. Obie ekipy mają swoje problemy, porażka w Zielonej Górze 27-63 mówi wiele.’

Zielonogórzanie też mają swoje problemy. W kratkę jeździ najlepszy zawodnik Patryk Dudek, który nie zakwalifikował sie do finału IMP na torze w Gnieznie. Obawiam się że dziś może być mu również ciężko o punkty bo Grudziądzki obiekt słynie z betonu jak Gniezno a Patryk nie lubi takich torów. Zawodzi na całej linii Zagar. Fricke początek sezonu miał fajny jednak widać że chłopak ma problemy z silnikami. Bardzo dobrze jedzie Mateusz Tonder, ale czy na obcym torze niedoświadczony zawodnik będzie w stanie uzyskać dobry wynik? To jest zagadka, taka sama jak postawa kapitana Falubazu Piotra Protasiewicza, który jednego roku zdobył 18 pkt przy Hallera. Juniorzy są zdecydowanie słabsi od GKM, tu będzię również strata.

STS bonus bez depozytu
Kod promocyjny w STS bonus bez depozytu

Grudziądzanie na własnym torze potrafią się jednak zaprezentować przyzwoicie. Zwycięstwo z mimo wszystko osłabionym Wrocławiem czy remis z Lublinem mogą być na wagę złota. Pedersen nie schodzi z pewnego poziomu ale aby wywalczyć utrzymanie potrzebne jest wsparcie jego kolegów, a jutro to będzie najważniejsze. Cały czas do zespołu nie wraca Krzysztof Kasprzak który będzie zastąpiony przez Pawła Miesiąca. Drużyna GKM potrzebuje punktów przede wszystkch Pawlickiego i Bjerre a z tym było różnie. Obaj nawet po przegranych startach walczą na dystansie. Wielę oczekuję się również od juniorów. Denisa Zielińskiego i Mateusza Bartkowiaka którzy muszą wygrać rywalizacje z juniorami Falubazu. Nie powinno to być trudne.

Jeśli gospodarze wygrają lub goście, zwłaszcza za trzy punkty, to walka o utrzymanie będzie praktycznie roztrzygnięta. Obu ekipom będzie już ciężko o punkty. Grudziądzanie wydaję się że mają ciut łątwiejszych rywali bo u siebie pojadą z Czestochową i Toruniem, szczególnie będą się nastawiać na to drugie spotkanie. Zielonogórzanie będą się mierzyć z Czestochową i Lesznem. Dzisiaj typuję 50-40, Falubazowi uda się ugrać bonusa, jednak myślę że ostatecznie to oni spadną z ligi. Myślę że łatwiej GKM będzie zdobyć 52 pkt niż Zielonogórzanim 46.

Typy

GKM @1,35 forbet

GKM (-4,5 pkt)@1,67 STS

Bjerre over 8,5 pkt @1,57 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

GKM – Falubaz : Najważniejszy mecz dla obu ekip w tym roku. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie