GKM Grudziądz – Stal Gorzów: zapowiada się świetne ściganie.

Drugim piątkowym spotkaniem będzie pojedynek GKM  Grudziądz ze Stalą Gorzów. To spotkanie zapowiada się zdecydowanie ciekawiej niż pojedynek w Lesznie. W tym spotkaniu typuję kilka typoów jednym z nich jest : GKM (+4,5) @1,67 STS

typy na żużel

Jestem miło zaskoczony że GKM nie jest faworytem wg buków. Po pierwszych trzech kolejkach GKM zdecydowanie zaskakuję, spotkanie ze Stalą naprawdę pokaże w którym miejscu są gospodarze ponieważ do Grudziądza przyjeżdża jeden z mocniejszych rywali.

Grudziądzanie wygrali już u siebie ze Spartą i na wyjezdzie w Ostrowie. Na wyjezdzie sromotne lanie dostali w Lublinie. Jednak dzisiaj gdyby udało się wygrać możnaby zakładać że Grudziądzanie budują twierdzę nie do zdobycia, Jednak to dopiero w przyszłości. 


GKM mogą martwić lekkie urazy ponieważ Pedersen miał upadek w zeszłym tygodniu z Dani. W Lublinie nie błyszczał. W Lublinie leżeli na torze Pawlicki i Kasprzak. Szczególnie Shemek przywozi wiele punktów. Zawodnicy GKMu ponownie będą stosować z/z które ponownie może okazać się kluczowe do zwycięstwa. 

Goście zaczęli od domowej porażki z Lublinem, niby to wpadka na rozpoczęcie, jednak tydzień temu w Toruniem bardzo długo przegrywali, i gdyby nie szarża w ostatnim biegu Wozniaka a raczej błąd szkolny Przedpełskiego. Gorzowianie ponownie by nie wygraliu siebie. W Lesznie zremisowali ale ten wynik może jeszcze ulec zmianie. 

W bardzo dobrej formie jest wspomniany Wozniak który pozytywnie zaskakuję,to głównie on ze Zmarzlikiem ciagną wynik drużyny. W ostatnim spotkaniu Vaculik zdobył te magiczne 10 pkt ale to nie jest jeszcze Martin który przyzwyczaił nas do wiele lepszej jazdy. Jeśli Gorzowianie chcą powalczyć o zwycięstwo to musi świetnie pojechać Thomsen który ma zdecydowanie największe problemy sprzętowe. Ciekawie zapowiada się starcie juniorów. Bartkowiak junior Stali cały poprzedni sezon scigał się dla GKM i on może rządzić w biegu młodzieżowym

Dla mnie faworytem są Grudziądzanie i to na nich typuję. Wozniak nie pojedzie tak dobrze jak u siebie, niepewny Vaculik a szczególnie Thomsen. W zespole Stali jest jeden pewniak a to za mało aby poradzić sobie z wyrównaną drużyną gospodarzy. Według mnie bardzo kluczowy będzie bieg nr 9 i nr 11 gdzie gospodarze powinni zdecydowanie być górą i wyrobić sobie przewagę.

Zakłady na zawodników odpuszczam ponieważ linie są dobrze wystawione. Co prawda fajna linia jest na Nickiego 10,5, jednak on ma aż 3 starty ze Zmarzlikiem. Na lidera Stali również 12,5 to zbyt wysoko.

Typy:

GKM @2,37 STS

GKM (+4,5) @1,67 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

GKM Grudziądz – Stal Gorzów: zapowiada się świetne ściganie. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie