GKM Grudziądz – Unia Leszno

W drugim piątkowym spotkaniu GKM Grudziądz podejmie mistrza Polski Unię Leszno. Oba zespoły jadą o zupełnie inne cele, jednak każdy chce wygrać, typuję zwycięstwo ekipy z Leszna kurs 1,42 w STS. Transmisja w eleven sports od 20:30.

żużel typy bukmacherskie

Gospodarze muszą szukac punktów aby mysleć o spokojnym utrzymaniu, muszą o tym myśleć głównie na swoim torze, w meczu z Lublinem już to fajnie wyglądało jednak dzisiaj rywal z najwyższej klasy. Po całkiem udanym spotkaniu trener  Slączka zdecydował się na jedną zmianę do składu wraca Krakowiak zastępując Lachbauma. Nadal poza składem jest Krzysztof Kasprzak. Do formy wydaję się wrócił Bjerre który w lidze Duńskiej zdobył 16 pkt, Pawlicki i Pedersen powinni swoje  wozić , fajna linia jest na Nickiego 11,5 w forbet po 1,70 uważam że szansę są spore ponieważ niewykluczone że Nicki pojedzie dziś 6 razy.  Bardzo dużo od przebiegu spotkania będzie zależeć od dyspozycji Pawła Miesiąca i Norberta Krakowiaka, oni nie mogą wozić zer, gdyż Leszczynianie będą wtedy budować swoją przewagę. Juniorów potencjał jest porównywalny, może nawet z lekką przewagą GKMu ale to dziś nie będzie miało znaczenia

Leszczynianie natomiast meczem w Grudziądzu rozpoczną prawdziwy objazd po Polsce. Po wyjeździe do Grudziądza  czekają mecze kolejno we Wrocławiu, Lublinie oraz Gorzowie. W każdym z tych miast leszczynianom trudniej będzie o punkty, więc trenerzy oraz zawodnicy nie powinni brać innego rozwiązania dziś niż zwycięstwo.

Napewno w ubiegłych latach Leszno mogło bardziej skorzystać na pomocy juniorów, jednak Pludra czy Sadurski który wczoraj w srebrnym kasku uczestniczył w wypadku , potrzebują objeżdzenia. Jednak piątka seniorów jest bardzo silna i każdy z nich może odpalić. W Kapitalnej dyspozycji jest Kołodziej który tworzy parę z Sajfutdinovem, mają srednią ponad 4 na bieg, oni będą przechylać szalę zwycięstwa na swoją stronę. Wiele do udowdnienia ma kapitan Byków Piotr Pawlicki, który na Hallera zazwyczaj zdobywa fajne punkty. Dodatkowy smaczek dzisiaj zobaczymy pojedynek braterski Piotra z Przemkiem takie wyścigi dodają kolorytu.

Leszczynianie muszą to spotkanie wygrać bo przy kolejnych trzech wyjazdach gdzie o punkty będzie trudno i wtedy ich sytuacja w tabeli może się drastycznie pogorszyć. Dodatkowo over Nickiego oceniam wysoko. To lider jakiego chciałoby mieć wielu takiego inwidualistę.

Unia @1,42 STS

Pedersen over 11,5 pkt @1,70 forbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie