GKM kontra Sparta: Kto poniesię pierwszą porażkę?W drugim spotkaniu powinniśmy spodziewać się owiele ciekawszego pojedynku niż w Toruniu. GKM podejmie Spartę. Obie drużyny wygrały w pierwszych spotkanich. W tym pojedynku typuję na zawodnika Nickiego Pedersena over 10,5 pkt @1,70 STS

typy na żużel

GKM rozbił na wyjeździe Ostrovię,spotkanie ze Spartą pokaże czy Grudziądzanie naprawdę są tak mocni czy rozbili najsłąbszego rywala na wyjezdzie i o kolejne punkty będzie ciężko. W tym roku za Bjerre przyszedł Tarasenko, jednak za Niego jest stosowane z/z i wydaję się że GKM na tym sporo zyskuje. W sumie niewiadomo jakby spisywał się w ekstralidze Rosjanin jednak z/z powoduję dodatkowy start dla  liderów GKMu, między innymi Nickiego Pedersena który wydaję się wybornej formie co potwierdził w pierwszej kolejce czy zawodach IMME. W Ostrowie zdobył 15+1 w sześciu startach. Dlatego uważam że dzisiaj tą linie spokojnie pokryje, jezdzi z nr 13 ma dwa razy biegi z juniorami, bieg nominowany nie będzie się liczył bo w jednym z biegów pojedzie w z/z. W zeszłym sezonie na swoim torze wykręcił bardzo wysoką średnią blisko 2,5 na bieg.

Bardzo dobrze jeżdzą krajowi liderzy Pawlicki i Kasprzak którzy byli autorami srebrnego medalu w MPPK. Specjaliści widzą faworyta zdecydowanego w zespole Sparty (1.52) jednak moim zdaniem właśnie to z/z działa na korzyść GKM. Bardzo ważna będzie oczywiście postawa juniorów i zawodnika u 24.

Faworytem jest Sparta, ale Wrocławianie zawsze toczyli wyrównane boje w Grudziądzu. W tym spotkaniu niesamowitym handicapem byłby Łaguta który 6 sezonów jezdził dla zespołu z Pomorza i Kujaw. W pierwszym spotkaniu na Olimpijskim WRocław zmiażdżył Toruń, wybornie pojechało trio Janowski Woffinden i Bewley. Ale aby odnieść zwycięstwo potrzebne są punkty juniorów. W meczu z Toruniem juniorzy zdobyli z bonusami 12 pkt . O powtórzenie wyniku będzie niezmierie trudno. Jednak kluczowym zawodnikiem w tym meczu wydaję się być Gleb Czugunow.  Trójka liderów nie wygra spotkania potrzebne jest wsparcie czwartego seniora a Gleb nawet na Olimpijskim jezdzi w kratkę.

typy:

Pedersen over 10,5 pkt @1,70 STS

GKM +6,5 pkt @1,42 STS

Kasprzak over 7,5 pkt @1,70 ewinner

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

GKM kontra Sparta: Kto poniesię pierwszą porażkę? Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie