GKM – Ostrowia: Mecz najsłabszych ekip.

W drugim piątkowym spotkaniu 14 kolejki zmierzą się GKM Grudziądz z Ostrowią Ostrów. Zdecydowanym faworytem tego spotkania wydają się gospodarze którzy zwyciężyli  również w Ostrowie. W dzisiejszym spotkaniu typuję Ostrów (+16,5 pkt) @1,48 Betclic

żużel typersi

To spotkanie nie ma aż tak ciężkiego gatunku jak mecz w Lesznie. Ponieważ tu sprawa jest jasna Ostrów spada do 1 ligi po rocznym pobycie w najwyższej klasie rozrywkowej. Wydaję się jednak że Ostrowia im bliżej końca sezonu tym jedzie lepiej. Stało się tam między innymi że dość długo był kontuzjowany krajowy lider Grzegorz Walasek bez którego było wręcz niemożliwe wygranie spotkania. Idąc dalej Gapiński ma swoje lata również i wydaję mi się że jego miejsce jest w 1 lidze. Holder i Berntozon powinni dzisiaj trzymać wynik. Juniorzy Ostrowa stoją raczej na straconej pozycji w starciu z młodzieżowcami gołebi.

GKM może potraktować to spotkanie treningowo, jednak napewno będą chcieli zrobić show w ostatnim spotkaniu, być może jeszcze przekonać zarząd do podpisania kontraktu na kolejny sezon. Kasprzak i Pawlicki liderzy krajowi powinni błyszczeć jednak kilka meczów obaj położyli w tym sezonie. Do tego dochodzi nieobecność Nickiego Pedersena i wydaję się  że więcej ten zespół nie mógł osiągnąc w tym roku. Jeszcze na swoim torze udanie zastepuję go Krakowiak na wyjazdach robił się problem. Swoje pkt powinien dorzucić Jacobsen.

W dzisiejszym spotkaniu zwycięstwo GKM wydaję się oczywistę. Nie wydaję się aby Ostrowia na koniec rundy zasadniczej odniosła zwycięstwo, jednak handicap proponowany przez Betclic wydaję się zdecydowanie za wysoki. Typuję 50-40.

Typy:

Ostrowia (+16,5 ) @1,48 betclic

Kasprzak over 7,5 pkt @1,38 Betclic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

GKM – Ostrowia: Mecz najsłabszych ekip. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie