GKM – Unia : Ostatnia szansa dla Grudziądza na play off ( typy)

Dzisiaj w Grudziądzu odbędzie się spotkanie pomiędzy GKM a Unią Leszno. Wyraznym faworytem wydają się goście @1,40 fortuna. Mam kilka innych typów jeszcze na to spotkanie.

żużel typy dnia

Najważniejszą wiadomością dla GKMu jest powrót Nickiego Pedersena do składu. Nicki uległ kontuzji i nie wystąpił tydzień temu w Częstochowie gdzie Grudziądzanie zostali rozgromieni 65 -25 widać jak ważną postacią jest Duńczyk. Tylko czy on jest w pełni sprawny? tego nie wiemy.


Dziś podopiecznych Januszą Slączki czeka bardzo trudne zadanie zawodnicy z Bykiem na plastronie są wiceliderami tabeli, im ewentualna porażka w niczym nie zaszkodzi. Ale wracając do GKMu ma 4 porażki z rzedu i czy ich personalia pozwalają myśleć o zwycięstwie? Kasprzak i Pawlicki wyraznie stracili forme nie punktują, nie wyprzedzają rywali. Zawodnicy u 24 Jakobsen i Krakowiak też nie wyglądają rewelacyjnie. Swoje jadą juniorzy ale w pojedynkach z Bykami nie widzę ich nawet u siebie. Grudziądz potrzebuję zwycięstwa aby utrzymać szanśe na play off. Analizowałem terminarz i jeśli dzisiaj nie wygrają to prawie na 100% stracą szansę na bycie w play off i skończą sezon w sierpniu.


A Leszczynianie mają kim straszyć, kosmiczny Janusz Kołodziej zdobywa trójka za trójką. Słabiej trochę wygląda Doyle który wczoraj w GP pojechał słabo i myślę że on będzie również waznym ogniwem dziś bo jeśli pojedzie genialnie, to GKM nie ma szans. Na Piotra Pawlickiego wszyscy narzekają ale on w każdej chwili może odpalić i w Grudziądzu sie prezentuję odziwo dobrze. Druga pozycja w lidze to duża zasługa Bellegi i Lindseya.


Swietnym typem na dziś jest Lindsey over 4,5 @1,57 w STS. Ma bardzo słabo obsadzony pierwszy swój bieg, kolejny jedzie na Łobodzińskiego, uważam że on po dwóch biegach może mieć 4-5 pkt. A nie jest wykluczone że będzie wygrywał ze swoim kolegą z pary Bellego. To bardzo utalentowany zawodnik. Dokładając do tego że Grudziądzanie stracili atut swojego toru i wielu zawodników szuka formy to pięć oczek Australijczyka wydaję się formalnością. Dla mnie to bet dnia.

Typy:

Unia @1,40 fortuna

Lindsey over 4,5 pkt @1,57 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

GKM – Unia : Ostatnia szansa dla Grudziądza na play off ( typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie