GKM – Włókniarz: Mecz o utrzymanie w Ekstralidze.

Oczy żużlowej Polski dziś są skierowane na Grudziądz który zmierzy się z Włókniarzem Częstochowa. Kto by pomyślał że ostatni mecz rundy zasadniczej ma aż takie znaczenie co do pozostania w PGE Ekstralidze. Ja w tym pojedynku typuję under 2,5 podwójnych zwycięstw Grudziądzan. @1,60 fortuna.

żużel typy bukmacherskie

GKM Grudziądz – Włókniarz Częstochowa – Typy bukmacherskie

Bardzo słaby sezon notuje GKM, a wciąż może się utrzymać, ma wszystko w swoich rękach potrzeba tylko albo i aż zwycięstwa. Jeżeli GKM wygra w co firmy bukmacherskie nie wierzą wówczas z elity spadnie Falubaz.

GKM nie zdobył żadnego punktu bonusowego. Jedyny wygrany mecz to  45:44 ze Spartą po tym, jak kontuzji doznał Woffinden. Najwięcej w lidze remisów bo aż trzy. Mimo że w tych spotkaniach prowadzili, szczególnie boli remis z Motorem Lublin, wtedy byłoby już wszystko jasne. 

Grudziądzanie już byli w beznadziejnej sytuacji gdy zawiesili Nickiego Pedersena, bez Niego zwycięstwo możnaby rozpatrywać w kategorii cudu. Ostatecznie trzykrotny mistrz świata wystąpi dzisiaj, to bardzo dobra wiadomość dla widowiska.

Częstochowianie  obojętnie czy wygrają czy nie zajmują piąte miejsce i kończą sezon. Teoretycznie nie muszą odkręcać gazu  na maxa w stykowych sytuacjach. Gdyby przegrali napewno pojawią się głosy że odpuścili.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nerwowo napewno będzie w Zielonej Górze. Falubaz stoi nad przepaścią, bo on na tor już nie wyjedzie. Spadek to nie tylko więc rewolucja kadrowa w kolejnym roku i przymus jazdy ligę niżej. To także strata wielkich pieniędzy.

Jeśli chodzi o mój typ. To również uważam że GKM tego nie wygra, drużyna nie ma słabych nazwisk ale tam wiele indywidualności, nie widać za bardzo drużyny. O trzy zwycięstwa podwójne będzie ciężko, tam gdzie pojadą juniorzy to nierealne. Uważam że Pedersen z juniorami nie są wstanie wygrać podwójnie nawet gdy pojadą na Smektałę i Worynę. Podobnie ma się z parą Kasprzak / Lachbaun. Jedyna szansą GKM jest para Bjerre – Pawlicki. Myślę że pierwsze zwycięstwo podwójne Grudziądzanie mogą dopiero odnieść w biegu 9 gdzie wspomniana para pojedzie na Worynę i Smektałe. Kolejna szansa w biegu 13 gdzie Nicki z Bjerre pojadą przeciwko Madsenowi i Lindgrenowi, ale obaj Częstochowianie nie powinni dać się objechać.

Spotkanie zapowiada się fantastycznie, po wyrównanym spotkaniu uważam że wygraja goście i przy Hallera nastąpi grobowa cisza oznaczać będzie ona spadek żółto niebieskich do  Nice Polskiej Ligi. Kiedyś za czasów Tomka Golloba w Grudziądzu była twierdza nie do pokonania. Niestety popełniono wiele błędów w Grudziądzu. Jeżeli GKM dziś wygra w sportowej rywalizacji będę bardzo mocno zdziwiony.

Typy GKM Grudziądz – Włókniarz Częstochowa:

  • GKM poniżej 2,5 zwycięstw 5-1 @1,60 fortuna
  • Kasprzak poniżej 8,5 pkt @1,62 STS
  • Krakowiak poniżej 7.0 @1,70 forbet

5 / 5. Ocen: 4

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie