GKM – Włókniarz : Starcie przy Hallera – Typy Bukmacherskie.

W sobotę 8 kwietnia o 20:30 GKM Grudziadz podejmować będzie Włókniarza Czestochowa, wydaję się że to spotkanie będzie najciekawsze w 1 kolejce po odwołąniu hitu w Lublinie. Transmisja w Eleven Sports 2. Ja typuję zwycięstwo gości @1,55 fortuna

obstawianie żużla online

W ubiegłym roku obie ekipy spotkały się dwukrotnie najpierw w Czestochowie gdzie był wynik 65-25 dla Włókniarza tak zwany pogrom, jednak w rewanżu GKM wygrał 48-42. Co jest bardzo ważne odkąd GKM awansował do ekstraligi to Włókniarz ani razu nie wygrał w Grudziądzu na 6 spotkań dwa remisy i cztery porażki.

Dzisiaj moim zdaniem nadszedł moment na zwycięstwo. Obie drużyny zimą przeszły zmiany. Moim zdaniem na papierze faworytem jest Włókniarz który się wzmocnił za Lindgrena i Smektałę przyszedł Michelsen i Drabik. Ci zawodnicy mają zwiększyć siłę rażenia podopiecznych Lecha Kędziory. Seniorzy są mocniejsi ale juniorzy zdecydowanie słabsi już nie ma eksportowej pary juniorów Miśkowiak/ Swidnicki. Miśkowiak przeszedł na pozycje u 24 za Jepesena. Swidnicki odszedł do Krosna. Karczewski i Kupiec będą stanowić o sile juniorów. Szczególnie Karczewski ma w pokonanym polu wielu doświadczonych zawodników niejednokrotnie zaskakiwał w Krosnie w zeszłym roku.

W Grudziądzu doszło do sporych zmian. Do GKM-u dołączyli Fricke, Tarasenko,Szczepaniak i w ostatniej chwili Czugunow. Zrezygnowano z usług Kasprzaka i Pawlickiego.  W klubie liczą, że transfery te pomogą awansie do fazy play-off. Moim zdaniem nie ma na to żadnych szans ponieważ jest zbyt wiele niewiadomych w tej ekipie, po drugie mało jezdzili przed sezonem na swoim torze. Ich forma jest niewiadoma, ponadto jeszcze większą zagadką jest postawa Nickiego Pedersena który zdecydował się zostać w zespole pomimo potężnego wypadku i w skutek tego kontuzji z jaką się zmagał. Duńczyk w tym roku znowu miał wypadek w Angli jest poobijany ale w składzie jest. Odpuścil start w IMME w Toruniu aby się podleczyć. 

Podsumowując uważam że Częstochowianie odniosą pierwsze zwycięstwo w Grudziądzu, więcej objeżdzenia w tym roku i zdecydowanie lepszy skład seniorski. Wiele lat temu GKM był twierdzą nie do zdobycia jednak w tym klubie jest prowadzona zła polityka transferowa i oni mnie nie przekonują. Włókniarz ma trzech liderów Madsen Michelsen i Woryna oni gwarantują ponad 10 pkt. Bardzo dobrych zawodników na drugą linię. Bedę zdziwiony jak GKM to wygra.

Typy:

Włókniarz @1,55 fortuna

Woryna over 8,5 pkt @1,57 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

GKM – Włókniarz : Starcie przy Hallera – Typy Bukmacherskie. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie