GKM – Włokniarz ( typy)

Dziś wieczorem w Grudziądzu dojdzie do pojedynku GKmu z Włókniarzem Częstochowa, stawiam w tym pojedynku na gości 1,35. Muszą wykorzystać osłabienia w Gkmie.

żużel typersi

Włókniarz na koncie ma 9 punktów i  znajduje się na czwartym miejscu PGE Ekstraligi. Częstochowianie czterokrotnie wygrywali i tyle samo razy musieli też przełykać gorycz porażki. Przed nimi ogromna szansa na odniesienie piatego zwycięstwa w Grudziądzu gdzie GKM jedzie osłabiony przez brak Nickiego Pedersena, wielokrotnie ten zawodnik pokazał jak ważny był dla zespołu.  Przy zwycieśtwie dodaliby dodatkowo na swoje konto punkt bonusowy ponieważ w pierwszym spotkaniu rozgromili ekipę w Grudziądza 65 -25. Oni mają jedną dziurę w składzie Jepesena którego w każdej chwili mogą zastąpić świetni juniorzy Świdnicki i Miskowiak.

 GKM Grudziądz jest aktualnie na piątej  pozycje najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej. Grudziądzanie mają w dorobku siedem oczek. Na ten rezultat złożyły się trzy zwycięstwa, jeśli udałoby się odnieść czwartę to śmiem zaryzykować że play offy byłyby bardzo możliwe to by oznaczało sensacyjne rozwiązanie bo nie byłoby w szóstce ani Sparty Wrocław ani Apatora Toruń. Nie ma co ukrywać że to jedna z ostatnich szans na zwycięstwo GKMu Grudziądz.

Moim zdaniem GKM nie wygra tego spotkania bo popełnia kardynarny błąd w ustawieniu, co zauważyło już wielu kibiców w swoich komentarzach. Pod nr 13 Kacpra  Wardulińskiego, wiadomo że ten zawodnik będzie zastępowany przez Norberta Krakowiaka i ta para będzie przegrywać w swoich biegach. Natomiast pierwsza para Kasprzak Pawlicki po tym jak się obaj miotają po torze, przeszkadzają sobie jak jadą razem. Ostatnio w Lesznie udało się bonusa zdobyć ponieważ zaliczyli świetny początek po dwóch biegach 2-10.

Częstochowianie w swoich szeregach mają świetnych zawodników którzy bezlitosnie  wykorzystają dziurę w składzie w postaci Nickiego Pedersena. Typuję 40-50

Typy:

Włókniarz @1,35 fortuna

Włókniarz -4,5 @1,60 forbet

Woryna over 8,5 pkt @1,75 forbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

GKM – Włokniarz ( typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie