GKS Katowice – Luk Lublin ( typy)

Na zakończenie kolejki powinno dojśc do ciekawych spotkań w Katowicach i Gdańsku. Jednak najpierw skupmy się na spotkaniu GKS z Lukiem, gdzie typuję dłuższe spotkanie to znaczy zwycięstwo gospodarzy @1,46 i over 3,5 seta @1,47 lvbet

Siatkarskie typy dnia - 19 września (czwartek)
Siatkarskie typy dnia – 23 stycznia (poniedziałek)

Pojedynek obu ekip jest bardzo ważny bo obie balansują na miejscu 8 które da dalszą grę w play off. Która drużyna wygra zapewni sobie głębszy oddech. 22 pazdziernika w Lublinie gospodarze wygrali 3-0 z Katowiczanami. Dzisiaj myślę że będzie rewanż ale nie sądze aby w trzech szybkich setach się zakończyło.

Katowiczanie mi imponują swoją gra i walką na boisku, bardzo czesto stawiają czoła lepszym szczególnie w swojej hali, ostatnio bardzo mocno postawili się Rzeszowianon gdzie musieli sobie radzić bez Kuby Jarosza którego na ataku zastępował Rouseaux który radził sobie wyśmienicie na tej pozycji zdobywając ponad 20 pkt. Tydzień temu Katowiczanie sprawili sensację wygrywając 3-0 z Zawierciem co napewno dodaje im wiatru w żagle. W moich oczach są dużym faworytem

Lublinianie są obecnie na 9 lokacie marzą aby jako beniaminek być w Top 8. Ich skład opiera się głównie na Filipiaku i Włodarczyku, Luk poczatek sezonu miał zdecydowanie lepszy teraz gra jakby im lekko siadła mimo że wygrali dwa tygodnie temu ze Slepskiem, jednak przegrana u siebie z Azs Nysą do 0 już nie przystoi. Mimo że Lublinianie przyjżdzają na cięzki teren i nie bedą faworytami to nie położa się na boisku bo wiadomo jak duża waga może byc tego spotkania.

Ich strata w tabeli do 7 AZS Olsztyn jest już spora bo 7 pkt i to najprawdopodobniej obie drużyny zawalczą kto będzie grac dalej o wyższe cele.

Typy:

Katowice @1,46 Lvbet

over 3,5 seta @1,47 Pzbuk

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

GKS Katowice – Luk Lublin ( typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie