GP Cardiff – Typy

Dzisiaj w Cardiff odbędzie się już po raz 21 Grand Prix na zużlu. W stolicy Wali faworytów jest kilku. Wczoraj odbyły się kwalifikacje w których najlepiej wypadł Lindgren, wygrał kwalifikacje czwarty raz. Polacy zaprezentowali się słao najlepiej Zmarzlik był 10. Poniżej kilka typów na dzisiejszą rundę

żużel typy bukmacherskie

Zmarzlik zamelduję się w finale @1,50 STS

Co prawda Zmarzlik był dopiero 10 w kwalifikacjach i wybór pól startowych był ograniczony to nadal uważam że to dziś główny faworyt. Potrafi jak nikt inny wyciągnąć wnioski. Im dalej w zawody się rozkręca. Jego forma jest mistrzowska. Ma 22 punkty przewagi nad Lindgrenem i tylko kataklizm może odebrać złoto. Bartek będzie jezdził na maxa do końca aby bić kolejne rekordy. W ostatnich pięciu latach za każdym razem był w finale. W tym sezonie wygrał aż 4 z 7 rund Grand Prix. W Lidze wprowadził Motor już do finału. Dzisiaj stanie na podium. Grozni będą Brytyjczycy.

Madsen over 8,5 @1,60 STS

Niska linia na Madsena, będzie startować z nr 1 a więc za kazdym razem pojedzie po równaniu i dwa razy z pola A. Madsena forma zwyżkuję zdecydowanie. Rywale powinni się obawiać Duńczyka ponieważ jest dopiero 7 w klasyfikacji ato nie daje pewnego utrzymania, traci 5 pkt do bezpiecznej pozycjii musi dziś dobrze pojechać. Jego wyniki w lidze Duńskiej czy Polskiej robią wrażenie, zawsze są pod komplet. Wrzesień to bardzo intensywny miesiąc dojdą jeszcze mistrzosrwa Europy w których Duńczyk pewnie zdobędzie medal. W Cardif Madsen chyba nigdy nie wygral, ale on zbiera punkty, wywiera presję na rywalach aby błedy popełniali i je wykorzystuję. Myślę że 9 pkt dzisiaj zdobędzie.

Typy:

Zmarzlik finał @1,50 STS

Madsen over 8,5 @1,60 STS

Nilson poniżej 4,5 @1,57

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

GP Cardiff – Typy Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie