GP Challange: O spełnienie marzeń.

Dzisiaj w Słowackiej Zarnovicy odbędzie się jeden z ważniejszych turniejów w całym roku który wyłoni trójkę zawodników którzy będą się ścigać w przyszłym roku w SGP 2022. W tych zawodach jednym z typów które proponuję jest pojedynek Polaków Janusz Kołodziej kontra Paweł Przedpełski. Stawiam w tym pojedynku na zawodnika Uni Leszno. Kurs @1,42 STS.

żużel typy bukmacherskie

Może zacznę że największym nieobecnym tej imprezy jest gospodarz Martin Vaculik, który miał wystartować z dziką kartą. Nie może wystartować w tych zawodów z powodu kontuzji. Jest to ogromna strata dla gospodarzy.

Mimo braku największej gwiazdy Żarnovica ugości jednak inne znamienite postaci. Walkę o trzy miejsca premiowane awansem  stoczą zawodnicy którzy zostali wyłonieni w czterech rundach kwalifikacyjnych w Nagyhalasz, Glasgow, Gorican i Terenzano.

Powrócić po roku przerwy do elity chciałby indywidualny wicemistrz świata z 2017 roku  Dudek a po dwóch Janek Kołodziej, obaj  należą do głównych faworytów GP Challenge.  Sensacja byłby awans pozostałych reprezentantów Musielaka czy Przedpełskiego. Warto zauważyć że Polacy będą najsilniejszą najcją w Słowacji. Minimum jeden Polak powinien awansować w tej stawce.


Jeśli chodzi o mój typ to Janusz ma cały sezon równy, 37 letni zawodnik wszedzie jest liderem swojej drużyny z Leszna, często jest lepszy od swojego lidera w parze Sajfutdinova. Janusz już dwa razy był pełnoprawnym uczestnikiem w 2011r i 2019 gdzie miał pojedyńcze dobre wyniki. Ale zjada Pawła doświadczeniem. Nie wiem czy Janusz dziś awansuję ale na pewno będzie w czołówce. Myślę że to jedna z ostatnich szans dla Janusza aby powojować na świecie

Przedpełski natomiast przeplata dobre spotkania, beznadziejnymi. Potrafi pokonać dwa razy Zmarzlika w Gorzowie a wczoraj zdobył na Motoarenie tylko 5 pkt z bardzo osłabioną ekipą. Kilka dni temu został ojcem, myślę że żużel nie jest teraz jedyną myślą w głowie. Wydaję mi się że coś niedobrego dzieję się z jego sprzętem. Niewątpliwie dla Niego to najważniejsza impreza w tym roku. Jego średnia w najlepszej lidze świata to 1,75 ale to dziś jest bez znaczenia.

GP Challenge to dla wielu kibiców jedno z najciekawszych i najlepszych zawodów w roku. Trzyma w napięciu do ostatniego wyścigu. Miejmy nadzieję że bedziemy mieli do czynienia z sukcesem biało czerwonych. Uważam że Kołodziej ma największe szansę na awans.

Typy:

Kołodziej – Przedpełski 1 @1,42 STS

Lebiediew – Elis 1 @1,37 STS

Lambert – Holder 1 @1,45 STS

4 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

GP Challange: O spełnienie marzeń. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie