GP Dani w Vojens – Typy Bukmacherskie

Dzisiaj w deszczowym Vojens odbędzie się kolejna runda w cyklu GP. Wielu sobie zadaję pytanie czy Madsen odrobi stratę do Zmarzlika. Poniżej kilka typów na te zawody:

żużel typy dnia

Fricke – Przedpełski 1 @1,55 STS

Uważam że to bardzo dobry typ ponieważ dzisiaj w Vojens ma padać tor ma być cieżki a Fricke jest wychowany na takich torach, szczególnie jeżdząc w Angli od kilku dobrych lat, Na dodatek jest w formie w Falubazie notuję świetne wyniki i awansował już na kolejny rok do GP będąc w Top 3 w GP Chalange. Miesiąc temu na tym torze odbył się finał Speedway of Nations gdzie Australlijczycy wygrali a Fricke zdobył 14 pkt. Co do Pawła do dobre występy przeplata słąbszymi. W GP więcej tych słabszych niestety i trzeba to wykorzystać. Przedpełski ma mało doświadczenia na takich torach ogólnie obawiam się o wszystkich Polaków mam tu na myśli Janowskiego i Dudka którzy sobie nie radzą na takich torach szczególnie było to widocznie w SON.

Madsen – Woffinden 1 @1.45

Madsen traci 16 pkt do Zmarzlika, jest to mało prawdopodobne  że to odrobi, jednak dzisiejszym występenm może bardzo przybliżyć się do srebrnego medalu. Formę ma w każdych zawodach był w półfinale a takimi występami mogą się pochwalić tylko on i Zmarzlik. W ostatniej rundzie we Wrocławiu był drugi, jeśli dzisiaj gdyby wygrał na swoim obiekcie a Polak by zawalił zawody to wszystko byłoby nadal w grze. Co do Woffindena to sezon ligowy już zakończył zostało mu GP, na tą chwilę jest dopiero 8,traci 6 pkt do Lindgrena który jest na pozycji która daję utrzymanie, nawet gdy nie będzie w Top 6  to pewnie dostanie dziką kartę tym bardziej że Bewley ma awans już. Woffinden też nie bardzo lubi takie tory mimo że jest Anglikiem. Co by się dziś nie działo to wydaję mi się że Madsen jedzie o zwycięstwo dzisiaj.

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

GP Dani w Vojens – Typy Bukmacherskie Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie