GP w Vojens ( typy i analiza)

Dzisiaj w Duńskim Vojens odbędzie się kolejna runda cyklu GP, przed nami zmagania dzisiaj i dwie rundy w Toruniu gdzie poznamy mistrza świata 2021. W dzisiejszym dniu jednym z typów jest Leon Madsen że zamelduję się w półfinale kurs @1,45 forbet.

żużel typy dnia

Obecnośc Madsena w półfinale to dzisiaj obowiązek, którego cel to utrzymanie w cyklu i myślę że bardzo mocno będzie zmobilizowany i zdeterminowany. Jedzie u siebie z duńskimi torami jest obeznany jak mało kto. Madsen jest dopiero 7 w klasyfikacji i napewno nie powiedział ostatniego słowa. Co prawda na medal już szansę nikłe jednak warto się utrzymać niż liczyć na przychylność BSI w dostaniu Dzikiej Karty na rok przyszły. Sezon w Polsce już skończył, zostaje mu walka w lidze Duńskiej i GP.

Następnym typem jest Bartosz Zmarzlik najlepszy z Polaków. Co prawda kurs tylko 1,30 jednak nie wyobrażam sobie aby to mogło nie wejść. W cyklu mamy troje Polaków, Kasprzak odstaje, liczą się Janowski i Zmarzlik. To właśnie Gorzowianin walczy o trzeci tytuł z rzędu inie może sobie pozwolić na wpadkę. W 2019 r wygrał. Dziś o zwycięstwo może być trudno jednak cel na dziś nie stracić do Łaguty. Finał w jego wykonaniu wydaję się formalnością. Janowski oczywiście może odpalić w pojedyńczych biegach jednak myślę że max półfinał osiagnie mimo że jego starty wyglądaja zdecydowanie lepiej niż chociażby w Lublinie.

Typy:

Madsen Top 8 1,45 forbet

Zmarzlik najlepszy Polak @1,30

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

GP w Vojens ( typy i analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie