GP Wielkiej Brytani ( Typy)

Dziś w Cardif odbędzie się kolejna eliminacja MŚ na żużlu. Faworytem jest ponownie Polak Bartosz Zmarzlik jednak koalicja Brytyjczyków będzie chciała mu się postawić. Transmisja od 18;00. Poniżej kilka typów.

żużel typersi

Zmarzlik over 9,5 pkt. @1,40 Betclic

Typuję obniżoną linię Bartka w Betclicu. Wiadomo jest faworytem. We wczorajszych kwalifikacjach jedno z dalszych miejsc. Jednak zawody to zupełnie coś innego. Forma cały czas jest co udowodnił tydzień temu w Lublinie. Ma również dobre wspomnienia kiedy kroczył po złoto w 2019r gdzie zwyciężył w ostatniej edycji wyprzedzając Tajskiego. 10 pkt powinien mieć spokojnie po rundzie zasadniczej. Kurs do dubla jak znalazł.

Lebiediew over 2,5 @1,75 STS

Andrzej zastępuję w tych zawodach Martina Vaculika. Ta linia wydaję się niesamowicie niska. Wystarczą 3 pkt tak naprawde jeden wygrany bieg. Co prawda Lebiediew w tym roku nie jest tak powtarzalny jak w zeszłym, jednak 3 pkt nawet w tak mocnej obsadzie jest warte zagrania. Andrzej jest solidnym ligowcem zdobywa w okolicach 10 pkt na mecz. Opuścił kilka startów z powodu kontuzji, dopiero dobrze powrócił po niej. W ME jedzie fatalnie ma 7 pkt w dwóch zawodach, może dlatego tak niska linia w sts. Andrzej ma nr 9 i to daje dwa ostatnie starty z pola A co może mu również pomóc. Według mnie Andrzej zdobędzie dzisiaj z 6-7 pkt. Raczej półfinał nie do osiągniecia.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

GP Wielkiej Brytani ( Typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie