GP Wrocław ( typy)

Dzisiaj we Wrocławiu odbędzie się GrandPrix. Wielkie Świeto żużlowe który musi obejrzeć każdy kibic z tej okazji kilka typów na te zawody. Transmisja od 19 na TTV.

żużel typersi

Janowski over 9,5 pkt @1,67 STS

Co prawda jesteśmy przed kwalifikacjami ale trudno się spodziewać aby Maciek nie był jednym z faworytów dzisiejszych zawodów. Tydzień temu w lidze z Częstochową 14 pkt. W 2020 r wygrywał na Olimpijskim,  co roku jest w czubie nic dziwnego bo to jego obiekt. Im bliżej końca jest mocniejszy mentalnie. Co prawda dwie rundy zawalił, jednak dzisiaj gdyby wygrał wróciłby do gry o medal. Dla mnie Janowski dzisiaj jest na podium

Zmarzlik – Woffinden 1 @1,35 STS

Bartosz idzie pewnie po trzeci tytuł. Ma 26 pkt przewagi nad Madsenem nawet gdyby dzisiaj nie wystartował byłby liderem, wygrywał już tu trzykrotnie. W 2019r i dwa razy w 2021 w między czasie w 2020 był trzeci a więc widać że ten obiekt mu leży doskonale i dzisiaj obok Janowskiego to on powinien grać  pierwsze skrzypce mimo że nie musi się zażynać za wszelka cenę bo tytuł ma na wyciągnięcie ręki. Tajski co prawda jezdzi na codzień we Wrocławiu jednak ten sezon ma słaby jak na trzykrotnego mistrza Świeta. Moim zdaniem nie jest wstanie zagrozić Polakom.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

GP Wrocław ( typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie