Grand Prix Challange w Glasgow: (Typy)

Dzisiaj w Glesgow odbędzie się dla wielu największa impreza w sezonie. Trojka najlepszych żużlowców zapewni sobie awans do przyszłorocznego cyklu GP 2023. Poniżej kilka typów.

żużel typy dnia

Rasmus Jensen – Szymon Wozniak 1 @1,35 fortuna

Zawodnik Wybrzeża Gdańsk jest w fantastycznej dyspozycji wyniki blisko kompletów mówią same za siebie, Ma świetne silniki od Fleminga Gravesena, ostatnio chwalił je w wywiadzie w meczu Polonią Bydgoszcz, dodatkowym atutem jest ze Rasmus kilka lat temu startował w Glasgow, Jeżeli nic się nie przytrafi to powinien być w czubie. W przeciwieństwie do Wozniaka który debiutuje w tej imprezie i myślę że zapłaci frycowe. Wozniak lubi długie tory jak w Gorzowie czy Bydgoszczy , nie widze go na tym krótkim owalu. Forma również loteryjna. Myślę że w tej parze górą będzie Duńczyk.

Lambert under 11,5 pkt STS @1,70

Brytyjczyk oczywiście jest jednym z faworytów do awansu , jednak jest możliwe że on się utrzyma w tegorocznym cyklu. Jest faworytem ale to bardzo wysoka linia a jest zbyt wielu dobrych zawodników którzy mogą z nim wygrać. Lambert od młodości jezdzi na wyspach krókie małe tory są mu znane, jednak uważam że buk przesadził z tą linią. Musiałby tylko 3 pkt stracić.

Kubera under 10,5 @1,88 STS

Kolejny under na Dominika Kuberę. Bardzo kibicuję temu chłopakowi chciałbym żeby awansował bo poprostu na to zasługuje. Uważam że w tej chwili jest Top 2 w Polsce za Zmarzlikiem. Wyniki w lidze mówią wszystko. w IMP walczy o złoto. To może być sezon Dominika. Jednak w takim turnieju jak ten trzeba jechać przez całe zawody równo każdy punkt na wagę złota a Dominikowi prawie w każdym meczu czy Polsce czy Szwecji zdarza się minimum jedno ,,0”. Stawka jest naprawde dziś mocna. Na dodatek Kubera raz startował na tym torze w meczu Polska – Wielka Brytania w zeszłym roku jechał fatalnie na dodatek wybił sobie bark w tych zawodach. Uważam że Domin zdobędzie około 9-10 pkt, do awansu może czegos brakować i psychika to może mieć też duże znaczenie ale obym się mylił.

Typy:

Jensen – Wozniak 1 @1,35 fortuna

Lambert under 11,5 @1,70 STS

Kubera under 10,5 @1,88 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Grand Prix Challange w Glasgow: (Typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie