Najbliższy piątek będzie pod znakiem Derbów Berlina. Grzechem będzie zlekceważyć to spotkanie, zwłaszcza że po jednej stronie mamy polskiego bramkarza Rafała Gikiewicza, zaś po drugiej polskiego snajpera Krzysztofa Piątka.

Typy Dnia – 22 maja (piątek)

Hertha vs Union Berlin. Typ i Analiza

Jak więc widać, z punktu widzenia polskiego kibica będą to wyjątkowe Derby Berlina których nie możemy przegapić. Spotkanie transmitowane będzie na CANAL+ Sport, spodziewam się w nim walki do ostatniej sekundy meczu.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Krzysztof Piątek, czyli były piłkarz Milanu niestety w dalszym ciągu jest pod formą co dla nas polskich kibiców jest nieprzyjemną wiadomością. Miejmy jednak nadzieję na jego przebudzenie, bo jest to piłkarz wartościowy, nieprzeciętny o dużych umiejętnościach który z pewnością nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Po ponad dwumiesięcznej przerwie jego Hertha Berlin na PreZero Arena pokonała Hoffenheim trzy do zera. Tak więc do najbliższego spotkania piłkarze tego klubu przystąpią w dobrych humorach. Spodziewam się ich kolejnego dobrego występu na tle niedoświadczonego Union Berlin, bo taka jest prawda.

W najwyższej klasie rozgrywkowej w Niemczech co prawda beniaminek z Berlina zajmuje miejsce poza strefą spadkową, dwunaste, ale pamiętajmy, że do zakończenia rozgrywek pozostało jeszcze sporo kolejek i wszystko się może zdarzyć.

Nie zapominajmy, że zawodnicy Union Berlin słabiej prezentują się na wyjazdach. Jak dotąd odnieśli trzy zwycięstwa, dwa remisy i osiem porażek co jest słabym bilansem spotkań. Na dodatek w ostatniej kolejce na swoim terenie przegrali z Bayernem 0-2, więc tym bardziej ciężko liczyć na ich dobry występ w rywalizacji z Herthą, Hertha która po ostatnim zwycięstwie nad Hoffenheim musiała nabrać więcej pewności siebie.

W tabeli zajmuje jedenaste miejsce. W bieżących rozgrywkach w ramach dziesiątej kolejki Bundesligi uległa na wyjeździe drużynie Union Berlin 0-1. Powtarzam jednak, beniaminek słabsze mecze rozgrywa na wyjazdach i do tego jest w słabszej formie o czym świadczą trzy porażki z rzędu.

Typ: 1 (DNB)

Bonusy Polskich bukmacherów www.sts.pl - 29 PLN bez depozytu - kod: BETONLINE
www.betclic.pl - 550 PLN cashback - Kod: KOD550
www.betfan.pl - 3100 PLN bonus + obstawianie bez podatku - Kod: BETFAN


poker sts bonus