Hiszpania – Albania – Typy bukmacherskie 26 marca (sobota)

Wieczorem o godzinie 19:45 na RCDE Stadium reprezentacja Hiszpanii zmierzy się z reprezentacją Albanii. Transmisja w Polsat Sport Premium 3. Zapraszam do analizy.

Benfica - Lech typy bukmacherskie - 3 grudnia (czwartek)
Hiszpania – Albania – Typy bukmacherskie 26 marca (sobota)

Hiszpania vs Albania. Typ i Analiza

Jak się pewnie domyślacie, zdecydowanym faworytem tego spotkania są Hiszpanie którzy sklasyfikowani są na siódmym miejscu w rankingu FIFA.

Natomiast reprezentacja Albanii plasuje się na miejscu sześćdziesiątym piątym. Jak więc widać, różnica spora prawda? no właśnie. Hiszpania powinna wygrać przekonująco, ponieważ jest mocniejsza kadrowo, a historia bezpośrednich spotkań przemawia zdecydowanie na jej korzyść.

W najnowszym meczu eliminacji mistrzostw Świata pokonała Szwecję 1-0. Zwycięskiego gola pod koniec meczu strzelił Morata. Hiszpanie rozegrali dobre zawody w defensywie o czym świadczy fakt, że Szwedzi nie oddali żadnego strzału w światło bramki.

Wcześniej takim samym wynikiem Hiszpania wygrała z Grecją. Albania skazana jest dziś na porażkę. W eliminacjach MŚ w „polskiej” grupie zajęła trzecie miejsce co nie wystarczyło do awansu.

Albańczycy słabo spisują się w obronie. W ostatniej kolejce wymęczyli zwycięstwo ze słabą Andorą 1-0 która także miała swoje sytuacje na strzelenie gola. Wcześniej zostali rozbici przez Anglię 0-5. Mecz z Polską 0-1 także zakończyli porażką. Mocna w ataku Hiszpania powinna dziś wygrać przekponująco.

Typ: 1 -1,5 Handicap (kurs 1.53 na Fortuna)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Hiszpania – Albania – Typy bukmacherskie 26 marca (sobota) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie