Hit w Rzeszowie: Resovia kontra Warta.

W sobotę w Rzeszowie w hali imienia Jana Strzleczyka odbędzie się hitowe spotkanie 12 kolejki plusligi Asseco resovia Rzeszów podejmie Wartę Zawiercie. Bardzo trudno wytypować zwyciężcę tego spotkania, stawiam w tym pojedynku:  over 179,5 pkt @1,51 Transmisja w Polsat Sport od 14;45. Fani siatkówki muszą to spotkanie obejrzeć.

Siatkarskie typy dnia - 19 września (czwartek)
Siatkarskie typy dnia – 18 grudnia (sobota)

Resovia wygrywając w Suwałkach 3-0 wzięła tak naprawde głeboki oddech, spotkanie miało wielki ciężar. po trzech porażkach z rzędu , szczególnie bolą te na swoim parkiecie z Luk Lublin i Treflem Gdańsk. Resoviacy przede wszystkim w Suwałkach bardzo dobrze zagrywali, świetnie działał blok obrona, to zdecydwało głównie o tak pewnej wygranej. Trochę słabiej zagrał Kuba Kochanowski za to Kozamernik grał świetnie.  Skrzydła również chodziły bez większych zarzutów.

Teraz rywal o niebo silniejszy. Ostatni mecz Zawiercian trwał blisko 3 godziny ze Skrą Bełchatów wynik w tie breaku 26-24 mówi sam za siebie jak wyrównane to było spotkanie no może poza drugim setem.Kapitalnie grają skrzydłowi, w meczu ze Skrą głównie Dawid Konarski przyczynił się, jego spokoj w ataku był widziany. Kapitalnie na środku zachowywał się Zniszczoł. Jesli Zawiercianie się zdąrzyli zrezegnerować i by wygrali w Rzeszowie, ponownie na podkarpaciu będą grobowe miny do końca roku i czekanie w nadzieji na kolejne spotkanie. 

Rzeszowianie są dopiero na 7 pozycji jednak liga jest tak wyrównana że ewentualne zwycięstwo pozwoli się przybliżyć do czołówki. Mecz uważam będzie bardzo wyrównany.

Zakladająć minimum cztery sety, to bardzo przyjemną linie wystawił Superbet na przyjmującego Sama Deroo, może jest on trzecią opcja w ataku jednak linia 11,5 pkt @1,65 wyglądą dość sympatycznie .

Typy :

over 179,5 pkt @1,51

Deroo over 11,5 pkt @1,65 Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Hit w Rzeszowie: Resovia kontra Warta. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie