Hit we Włoskiej Superlidze ( typy)

W niedzielę póznym popołudniem dojdzie do prawdziwego hitu w siatkarskiej włoskiej superlidze Modena podejmować będzie Perugię.  Spotkanie zapowiada się pasjonująco. Typuję w tym pojedynku over 3,5 seta @1,42 etoto.

Typ dnia - 6 września (niedziela)
Typ dnia – 13 luty (niedziela)

Obie ekipy zmontowały niesamowite składy w tym roku i jestem przekonany że będą rządzić we Włoszech jak i w Europie. Modena jest dopiero na 4 miejscu tracąc aż 15 pkt do pierwszej Perugi, jednak to nie ma w tym pojedynku znaczenia aż takiego. Oni się dopiero rozkręcają co prawda bardzo rzadko wygrywają 3-0 nawet ze słabszymi rywalami, jednak dziś na swojej hali bardzo mocno powalczą z lekko faworyzowaną Perugią. Do zespołu wrocili przede wszystkim Bruno Rezende i Ngapeth  którzy w przeszłości już reprezentowali klub z Modeny. Ściągnięto również Abella Aziza i Leala. Ich personalia wyglądają znakomicie. Na libero Rossini jeden z lepszych libero na tej pozycji.

Perugia natomiast gniecie każdego, są jeszcze silniejsi niż chociażby rok temu, gdzie nie mieli tak solidnego atakującego jak Rychlicki który przyszedł z Lube, Leon obok na przyjęciu ma teraz Andersona z którym święcili ogromne sukcesy w Kazaniu. A jeszcze w obwodzie jest Ukrainiec Płotnicki. Perugia przegrała tylko 2 spotkania na 18 rozegranych. W środe pokonali Trentino niespodziewanie w 3 setach. Jednak myślę że z Modeną nie pójdzie im tak łatwo gdyż dysponują lepszymi inwidualnościami. Typuję 1-3 dla Perugi jednak ten mecz może pójśc w każdą stronę jednak nie sądze aby zakończył się szybko.

Typy:

Over 3,5 seta @1,42 etoto

Perugia @1,85 etoto

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Hit we Włoskiej Superlidze ( typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie