Holandia – Czechy (Euro 2020) typy bukmacherskie – 27 czerwca

Pierwszy mecz 1/8 finału w dniu 27 czerwca to starcie Holandia – Czechy. Oto typy bukmacherskie na to starcie. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 18.

Holandia - Czechy (Euro 2020) typy bukmacherskie - 27 czerwca
Holandia – Czechy (Euro 2020) typy bukmacherskie – 27 czerwca

Holendrzy po raz pierwszy poza domem

Reprezentacja Holandii wygrała swoją grupę na Euro 2020. Miała jednak tę przewagę, że wszystkie spotkania grała na własnym stadionie, co na pewno w kryzysowych momentach mogło jej pomóc. Teraz podopieczni Franka De Boera przenoszą się z Amsterdamu, ale mimo to uważani są za faworytów do zwycięstwa z Czechami. Każdy inny rezultat będzie na pewno niespodzianką. Takiej jednak też całkowicie wykluczyć nie można.

„Oranje” w ostatnim czasie bardzo dużo strzelają. Ich obecnie trwająca seria z meczami z golami 2+ to już dziesięć spotkań, czyli najwyższy w historii wynik tej drużyny od lat 1934-35! Nie można się więc dziwić, że w tym przypadku wiele osób wybiera granie na overy, jeśli ktoś nie chce stawiać na zwycięzcę lub po prostu szuka sposoby na podwyższenie kursu samej gołej „1”.

STS bonus bez depozytu
Kod promocyjny w STS bonus bez depozytu

Dla Holendrów mecze fazy pucharowej nie zawsze są szczęśliwe, o czym mieliśmy okazję przekonać się już przy okazji wielu turniejów. Co ciekawe, „Pomarańczowi” wygrali na Euro tylko jeden konkurs rzutów karnych, więc tutaj na pewno jedenastki nie będą dla nich niczym pożądanym.

Czesi zrewanżują się Frankowi de Boerowi?

Frank de Boer, który obecnie prowadzi zespół reprezentacji Holandii, strzelił bramkę Czechom podczas Euro 2000. Nasi południowi sąsiedzi mają zatem o co walczyć – rewanż na aktualnym szkoleniowcu „Oranje” to bez wątpienia dodatkowa motywacja, o której nie można zapominać.

Typy na Anglia – Niemcy czy Belgia – Portugalia typy na pewno jest znacznie trudniej przewidzieć, niż w przypadku opisywanego tutaj starcia. Tym bardziej, że Czesi rzadko kiedy odnoszą sukcesy na arenie międzynarodowej, a ich ostatnie występy w fazie pucharowej dużych turniejów to tylko jedna wygrana na cztery pojedynki.

Holandia – Czechy typy bukmacherskie

Kibice w Polsce na pewno będą trzymać kciuki za naszych południowych sąsiadów, bo przecież niespodzianki to coś, co zawsze sprawia nam największą satysfakcję. Mimo wszystko, trudno zakładać, by Holandia miała sobie nie poradzić w 1/8 finału i nie dotrzeć do kolejnego etapu rozgrywek. Tym bardziej, iż ich drabinka wydaje się być całkiem łatwa, więć półfinał jest jak najbardziej w zasięgu tego zespołu.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Holandia - Czechy 1 1.72 eWinner

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie