Holandia – Gibraltar – Typy bukmacherskie 11 października (poniedziałek)

Strzelanina w Rotterdamie może stać się faktem. Oczywiście mam tu na myśli wysokie zwycięstwo reprezentacji Holandii w piłce nożnej która w poniedziałek w ramach eliminacji MŚ 2022 zmierzy się z Gibraltarem.

West Ham - Leeds. Typy bukmacherskie 8 marca (poniedziałek)
Typy Dnia – 11 października (poniedziałek)

Holandia vs Gibraltar. Typ i Analiza

„Pomarańczowi” są oczywiście murowanym faworytem. Nie może być inaczej, skoro sklasyfikowani są na dwunastym miejscu w rankingu FIFA, a reprezentacja Gibraltaru plasuje się dopiero na miejscu nr. 194.

Holendrzy przystąpią do tego spotkania podbudowani trzema zwycięstwami z rzędu. Po remisie z Norwegią 1-1 w eliminacjach MŚ pokonali Czarnogórę 4-0, Turcję 6-1 i Łotwę 1-0. Przypomnijmy, poza tym na wyjeździe rozgromili Gibraltar 7-0.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w najbliższy poniedziałek „Pomarańczowi” powiększą swój dorobek punktowy do dziewiętnastu punktów. Defensywa Gibraltaru praktycznie nie istnieje. W siedmiu grach reprezentacja ta straciła dwadzieścia osiem bramek.

Oczywiście przegrała wszystkie siedem spotkań, w tym ostatnio z Czarnogórą 0-3. Wcześniej została rozbita przez Norwegię 1-5. Jak więc widać, na stadionie De Kuip w Rotterdamie szykuje się ostra strzelanina.

Moim zdaniem śmiało można grać over 5,5 gola po kursie 1.45 w STS, ponieważ Holandia ma duży potencjał ofensywny, a defensywa Gibraltaru jest dziurawa jak przysłowiowy ser szwajcarski.

Typ: powyżej 5,5 gola

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Holandia – Gibraltar – Typy bukmacherskie 11 października (poniedziałek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie