I Liga: Bruk-Bet T. – Olimpia Grudziądz (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek I ligi piłkarze Bruk-Betu podejmą zawodników Olimpii Grudziądz. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:10. Zapraszamy na analizę!

Typ dnia - 7 czerwca (niedziela)
I Liga: Bruk-Bet T. – Olimpia Grudziądz

I Liga: Bruk-Bet T. – Olimpia Grudziądz

Bruk-Bet to zespół, który przed sezonem był jednym z głównych faworytów do walki o awans, nawet bezpośredni. Sezon zweryfikował jednak te opinie dosyć boleśnie. Obecnie po dwudziestu czterech ligowych kolejkach mają oni na swoim koncie trzydzieści dwa punkty i lokują się na dziewiątej pozycji w ligowej tabeli.

W poprzedniej kolejce przegrali na wyjeździe z piłkarzami lidera rozgrywek Podbeskidzia Bielso-Biała 0:1. Wcześniej zanotowali dwa zwycięstwa z rzędu, a sama porażka z liderem w meczu wyjazdowym nie jest powodem do wielkiego wstydu, tym bardziej że nie zagrali w tym meczu bardzo źle.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Olimpia Grudziądz to z kolei zespół, który bardzo pozytywnie zaskakuje swoich fanów. Jeśli spojrzeć na kadrę wszystkich ekip I ligi, to Olimpia wydaje się pod tym względem jedną z najgorszych ekip w lidze. Jenak aktualnie zajmują oni siódme miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu czterech rozegranych meczach trzydzieści cztery punkty na swoim koncie.

W ostatnim meczu przegrali na wyjeździe z zawodnikami Warty Poznań 0:2. Porażka z silną ekipą także w ich przypadku nie jest powodem do wstydu, ale była to druga porażka z rzędu i to już musi budzić niepokój.

W rundzie jesiennej piłkarze Olimpii Grudziądz pokonali u siebie zawodników Bruk-Betu 1:0. W meczu wyjazdowym powinno pójść im jednak gorzej. Gospodarze piątkowego starci w ostatnim czasie spisują się znacznie lepiej i uważam, że mają znacznie większe szanse na zwycięstwo, a w najgorszym razie zremisują ten mecz.

MeczTypKursBukmacher
Bruk-Bet T. – Olimpia Grudziądz1(DNB)1.27Totolotek

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie