I Liga: Górnik Polkowice – GKS Katowice (Typ i Analiza)

W poniedziałek w ramach rozgrywek I ligi piłkarze Górnika Polkowice podejmą zawodników GKS-u Katowice. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Zapraszamy na analizę!

Typ dnia - 11 września (piątek)
I Liga: Górnik Polkowice – GKS Katowice. Typy bukmacherskie

I Liga: Górnik Polkowice – GKS Katowice. Typy bukmacherskie

Górnik Polkowice to jeden z kandydatów do spadku. Obecnie po ośmiu ligowych kolejkach mają na swoim koncie tylko siedem punktów i lokują się na czternastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali u siebie z piłkarzami Stomilu Olsztyn. Rywale prezentowali się trochę lepiej, ale Górnik nie wykorzystał z kolei rzutu karnego. Remis 2:2 nie skrzywdził zatem żadnej z drużyn.

GKS Katowice stać na lepsze wyniki, ale ich gra na razie niepokoi. Aktualnie zajmują siedemnaste miejsce w ligowej tabeli, mając po ośmiu rozegranych meczach zaledwie sześć punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Arki Gdynia. Po raz kolejny zagrali słabo w obronie i przegrali 2:4. Była to ich trzecia kolejka porażka z tym sezonie.

Górnik walczy, aby utrzymać się nad strefą spadkową. Z kolei GKS stać na to, aby grać lepiej, jednak słabo prezentują się w obronie. Spodziewam się zatem zaciętego meczu. Oba zespoły podejdą do tego spotkania z myślą o trzech punkach i kilka goli w tym pojedynku powinno paść.

MeczTypKursBukmacher
Górnik Polkowice – GKS Katowice+21,44Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

I Liga: Górnik Polkowice – GKS Katowice (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie