I liga: ŁKS Łódź – Arka Gdynia (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek I ligi piłkarze ŁKS-u podejmą zawodników Arki. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:40. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport. Zapraszamy na analizę!

Metz - Lille typy bukmacherskie (piątek, 9 kwietnia)
I liga: ŁKS Łódź – Arka Gdynia

I liga: ŁKS Łódź – Arka Gdynia

ŁKS liczył na bezpośredni awans, ale nie mogą być tego pewni. Obecnie po dwudziestu czterech ligowych kolejkach mają na swoim koncie czterdzieści trzy punkty i lokują się na trzeciej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Resovii Rzeszów. Zagrali w tym meczu znacznie poniżej oczekiwań i przegrali ten mecz 0:1. Przy kolejnych wpadkach sprawa awansu może im się skomplikować.

Arka walczy z kolei o miejsce w barażach, ale oni także grają trochę gorzej, niż liczył na to właściciel klubu. Aktualnie zajmują szóste miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu trzech rozegranych meczach trzydzieści sześć punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Odry Opole. Liczyli w tym meczu na komplet punktów, jednak tylko zremisowali z rywalem 1:1. Z taką grą może zabraknąć dla nich miejscach w barażach o Ekstraklasę.

Arka to dosyć defensywnie nastawiony zespół. W ich meczach zazwyczaj nie pada wiele goli. ŁKS gra znacznie ofensywniej, ale dwa ostatecznie mecze u siebie to wyniki 1:0 i 0:0. Z Arką raczej też łatwo mieć nie będą i w tym meczu nie nie spodziewam się gradu goli.

MeczTypKursBukmacher
ŁKS Łódź – Arka Gdynia-31,34Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie