I liga: Wigry Suwałki – Miedź Legnica (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek I ligi piłkarze Wigier Suwałki podejmą zawodników Miedzi Legnica. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:30. Zapraszamy na analizę!

Typ dnia - 3 czerwca (środa)
I liga: Wigry Suwałki – Miedź Legnica

I liga: Wigry Suwałki – Miedź Legnica

Wigry Suwałki to zespół, którego kadra nie prezentuje się imponująco. Jednak wydawało się przed sezonem, że powinni się utrzymać. Tymczasem grają bardzo słabo.

Obecnie po dwudziestu trzech ligowych kolejkach mają na swoim koncie zaledwie dziewiętnaście punktów i lokują się na przedostatniej siedemnaste pozycji w ligowej tabeli. W poprzedniej kolejce przegrali na wyjeździe z piłkarzami Bruk-Betu 0:1 i była to ich piąta porażka z rzędu, co nie napawa optymizmem w kwestii utrzymania.

Miedź Legnica to znacznie silniejsza drużyna, która była dl mnie faworytem do zwycięstwa w I lidze. Radzą sobie jednej gorze, ale wciąż jest to dobra gra.

Aktualnie zajmują szóste miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu trzech rozegranych meczach trzydzieści cztery punkty na swoim koncie. W ostatnim meczu przegrali u siebie z bardzo dobrze w tym sezonie grającymi zawodnikami Stali Mielec 1:2. Jeśli chcą grać w barażach o awans nie, mogą pozwolić sobie na dalsze straty punktowe.

W rundzie jesiennej piłkarze Miedzi Legnica pokonali u siebie zawodników Wigier Suwałki. W meczu wyjazdowym także są faworytami. Grają w tym sezonie o awans, a gospodarze będą mieli ciężko w ogóle się utrzymać, więc różnica klas obu zespół jest znaczna. Myślę, więc, że gospodarze nie mają szans na zwycięstwo w tym meczu.

MeczTypKursBukmacher
Wigry Suwałki – Miedź Legnicax21,24Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie