Igrzyska Olimpijskie: Brazylia – USA (Typ i Analiza)

W piątek w ramach Igrzysk Olimpijskich siatkarze z Brazylii zagrają z reprezentacją USA. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 4:05. Zapraszamy na analizę!

Siatkarskie typy dnia - 19 września (czwartek)
Igrzyska Olimpijskie: Brazylia – USA. Typy bukmacherskie

Igrzyska Olimpijskie: Brazylia – USA. Typy bukmacherskie

Reprezentacja Brazylii była przed igrzyskami wymieniana obok reprezentacji Polski jako główny faworyt do zdobycia złotego medalu. Jednak podobnie jak nasza reprezentacja Brazylia nie gra najlepiej.

W pierwszym meczu gładko wygrali z Tunezją. W drugim meczu mieli duże problemy z Argentyną. Ostatecznie wygrali 3:2, ale przebieg spotkania niepokoił. Kulminacja problemów nastąpiła w ostatnim meczu.

W ostatnim meczu Brazylijczycy przegrali gładko z Rosją 0:3. Trudno jednak oprzeć się wrażeniu, że muszą w końcu zagrać na swoim poziomie. Zajmują pierwsze miejsce w rankingu FIVB, a jakość w ich zespole jest niekwestionowana.

Brazylia ma jeszcze pewnego awansu do czwórki. Amerykanie w pierwszym meczu pewnie pokonali Francję 3:0, ale potem spisywali się słabiej. Polegli z Rosją 1:3, a w ostatnim meczu mieli problemy z Tunezją.

Ostatecznie wygrali ze słabym rywalem 3:1. Oba zespoły nie są więc w najlepszej formie. Brazylia ma jednak silniejszą kadrę. Warto zaznaczyć, że wygrali pięć z ostatnich sześciu pojedynków z USA, w związku z tym muszą być faworytem także w kolejnym starciu.

MeczTypKursBukmacher
Brazylia – USA1(+1.5)1,30Fortuna

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie