Igrzyska Olimpijskie: Hiszpania – WKS (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach Igrzysk Olimpijskich piłkarze Hiszpanii podejmą zawodników z Wybrzeża Kości Słoniowej. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 10:00. Zapraszamy na analizę!

Igrzyska Olimpijskie: Hiszpania – WKS. Typy bukmacherskie

Igrzyska Olimpijskie: Hiszpania – WKS. Typy bukmacherskie

Hiszpanie grają na Igrzyskach Olimpijskich kalkę tego, jak prezentuje się ich pierwsza reprezentacja. Trudno się zdziwić. Mają bardzo mocną kadrę, pełną zawodników pełniących ważne role w bardzo silnych drużynach.

W trzech spotkaniach grupowych Hiszpania zdobyła zaledwie dwa gole. W pierwszym meczu zremisowali bezbramkowo z Egiptem. Następnie pokonali 1:0 Australię, a w ostatnim starciu zremisowali z Argentyną 1:1.

Mają taki sam styl, jaki widzieliśmy na niedawnym EURO. Bardzo długo utrzymują się przy piłce. Mają pod tym względem olbrzymią przewagę, ale nie śpieszą się z konstruowaniem akcji.

WKS to reprezentacja, która prezentowała się bardzo podobnie. W pierwszym meczu pokonali Arabię Saudyjską 2:1. Kolejne mecze remisowali. Najpierw z bezbramkowo z Brazylią, a następnie z Niemcami 1:1.

Reprezentacja z Afryki straciła więc tylko dwa gole, a więc mecz ćwierćfinałowy zapowiada się jak badanie rywala, bez szaleńczych akcji. W związku z tym nie powinniśmy tu zobaczyć wielu goli.

MeczTypKursBukmacher
Hiszpania – WKS-31,47Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Igrzyska Olimpijskie: Hiszpania – WKS (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie